reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

sms od olamala z 14:56 'no i wrocilam na oddzial, na razie tylko glowka lepiej ustawiona, moze cos sie ruszy pozniej, teraz jem i odpoczywam psychicznie, pa.'
 
reklama
sms od kachn@ z 21:29 'jestem na patologii, na wejsciu zrobili mi ktg i powiedzieli ze zostaje. od 17 do teraz raz byl lekarz na obchodzie okolo 20, powiedzial ze trzeba zrobic usg i na tym sie skonczylo i dalej czekam. dalej nic nie wiem. i dalej nic ze mna nie robia. masakra, po co ja tu siedze.'
 
sms od kachn@ z 11:12 'jeszcze w dwupaku. dostaje kroplowki, czekamy na wyniki badan z krwi. na usg waga dziecka 3800g. po badaniu lekarz powiedzial ze moze dzis urodze.'
 
sms od fornetka3 z 15:26 'czesc, jestem na patologii, rozwarcie na 1cm i brak skurczow, mam cierpliwie czekac... wiec czekam. pozdrawiam.'
 
sms od lenkaa* z 16:45 'dzis o 14.40 powitalismy jasia. wykurzony oxytocyna. porod trwal 1,5godz. nie zdazyli z zzo. 53cm, 3380g. 10pkt apgar.'
 
sms od kachn@ z 11:27 'nadal w dwupaku. kolejne kroplowki, wyniki z krwi troszke lepsze. niestety skurcze w zaniku wiec dzis to ja raczej nie urodze, ja chce do domu.'
 
sms od fornetka3 z 09:29 'hej, wczoraj na swiat przyszedl nasz syn, 3300g, 55cm, poprzez cesarke, pozdrawiam.'
 
Witam:-)

my juz w domku z nasza Nikki:-)
urodzila sie o 4.48 waga 3560
porod trwal 1.03min:-)

jestesmy bardzo szczesliwi:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
sms od kachn@ z 16:05 'u mnie bez wiekszych zmian. mialam dzis juz usg i 'palcowke'. teraz drugie z dwoch codziennych ktg i dwie kroplowki glukozy. jutro kolejna proba z oksytocyna. wyniki z krwi troche lepsze, wskazniki spadaja ale bardzo wolno. skurczow na razie brak, szyjka wygladzona.'
 
reklama
mms od kachn@ z 03:46 'krzys urodzil sie silami natury o 01:42, wazy 3630g, 56cm, 10 pkt.'
10zxvdj.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry