reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

sms z 14.01 od Julienx:
"Odeszły mi wody.
dziś jest ten dzień:-)
leżę pod zapisem ktg, przebrana w piżamkę.
trzymajcie kciuki."
 
reklama
sms od Julienx

"mała Krysia jest już od 17.15 z nami.
3250 i 55 cm.
jestem taka szczęśliwa.
2h 20 min :-) i moje szczęście jest ze mną"
 
sms od martika311 z 11:36 'hej dziewczyny! ja juz po. nela wazy 3450 i ma 53cm, 9pkt apgar. przez cc. jestem przeszczesliwa :)'
 
czesc kochane majoweczki!!! urodzilam wczoraj 40 minut po polnocy, Mateuszka, wazy 3140g i 10 w skali Apgar. Udalo sie bez znieczulenia i wywolywania ale niestety mnie troche rozcieli :( ale mimo wszystko jestem najszczesliwsza na swiecie!!!
 
sms z 02:00 od aga0411

"Wody mi odeszly:-)
no sie ubieram i moge jechac:-)"

sms z 4:37 od aga0411

"Juz pod ktg.Boli jak cholera ,a rozwarcie tylko na 2 cm"



 
sms z 9:35 od aga0411

"urodzilam:-) o 8:05 jest sliczny i malutki 2640g a długosci jeszcze nie znam''
 
sms od olamala z 08:08 'juz leze, czekam na kroplowke na wywolanie, polozna stwierdzila ze marne szanse.'
 
sms od julienx z 09:20 'zostajemy do jutra bo tak jak z antosiem mamy grupe krwi 0 do A i zaczynamy nieznacznie zolknac. trzeba zrobic bilirubine, no trudno. pozdrawiamy ciocie z bb.'
 
reklama
sms od agulam z 14:26 'hej majoweczki! jestem juz po cc, mamy coreczke :) 3550g, 53cm. pozdrawiam.'
 
Do góry