reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

Dawno mnie tu nie bylo ale chcialam was poinformowac ze 18.05 urodzilam w 39 tyg ciazy przez cc dwie slodkie dziewczynki. Majka waga 2810 i 53 cm, Lenka 2680 i 54 cm. Obydwie sa grzeczniutkie i kochane.
POZDRAWIAM
 
reklama
sms od nikita z 13:36 'kubus urodzil sie silami natury dzis o 08:55. ma 3700g (na szczescie) i 57cm. jest sliczny. sam w lozeczku wrzeszczy na pol oddzialu :D'
 
sms od corina z 16:47 'pierwsza prowokacja nieudana :( jutro kolejna. jak i ta sie nie powiedzie to w poniedzialek cc. wykonczona jestem, chyba wolalabym juz ta cesarke.'
 
jeszcze ja sie dopisze po dlugiej nieobecnosci.
19.05 w 38tc urodzila sie moja Alicja. 3230g i 52cm wielkiego szczescia. 10pkt Apgar.
porod cc. od wczoraj jestesmy juz w domku i cieszymy sie soba ogromnie.
 
sms od nicole1603 z 07:14 'o polnocy odeszly mi wody. jestesmy na porodowce. skurcze co 5minut, rozwarcie na 2palce. 5godzine leze pod ktg bo malej spada tetno na skurczach. trzymajcie kciuki.'
 
sms od asieek z 19:12 'od 16:45 tymus jest z nami :) 3620g, 60cm, 10pkt :) porod sn. pozdrawiam.'
 
sms od kozaczino z 21:44 'hej, jestem na porodowce, skurcze tak co 7min, rozwarcie 3cm, poki co jest znosnie :D pozdrawiam.'
 
sms od nicole1603 z 14:46 'przeszczesliwa powiadamiam ze wczoraj o 13:00 poprzez cesarskie ciecie przyszla na swiat lenka.'
 
sms od kozaczino z 17:53 'o 15:10 na swiat przyszla maja, dostala 10pkt, waga 3320g, pozdrawiam.'
 
reklama
sms od corina z 18:11 'hanulka juz jest z nami :) od wczoraj od 20:55. wazy 3660g i 53cm dluga. zdrowa na 10pkt :)'
 
Do góry