reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe smaki dla maluszka

My powoli będziemy wprowadzać mleko 2 oprócz piersi. Chyba wybierzemy Hippa, bo kaszki mleczne tej firmy Ania już jada i nie ma problemów. Po Bobovicie ją wysypało:-(
 
reklama
dziewczyny pomóżcie, od jakiegoś czasu mojej małej pojawia się i znika wysypka na twarzy ( dokładnie wokoło ust i oczka ). wysypka to czerwone krostki, wyglądem przypominają potówki i są tylko na twarzy. Już nie mam pojęcia od czego, może macie jakieś pomysły.
 
Buzi@k wracam do pracy i musimy mieć zabezpieczenie, gdyby mojego mleka zabrakło:-)
 
Natkil wokół ust mogło by być od śliny ale wokół oczu nie mam pojęcia

Antila masz już plan jedzeniowy jak wrócisz do pracy?
 
Buzi@k do pracy wracam w ten poniedziałek. U nas było mniej więcej tak około 4 pierś, 8-9 pierś 12-13 obiadek i pierś 16 pierś 18 owoce 20 pierś 22 kaszka.
Problem w tym, że pracuję na zmiany i nie wiem, jak z karmieniami piersią się ustawić
 
Ja mam trochę lepiej wracam pod koniec lipca a praca od 8 do 16 ale wcześniej chce przyzwyczaić piersi bo w pracy nie będę ściągać.
 
reklama
Dziewczyny, czy ma któraś możę przykładowy jadłospis dla naszych maluchów?
Nie chodzi mi o schemat żywienia, ale o konkretne menu z ilościami:-)Ja nie wiem, czy Ania je tyle ile powinna :confused::baffled:
 
Do góry