reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe smaki dla maluszka

adaś soczek marchewkowy sama robiłam, dałam dzis małemu ale nie bardzo mu smakuje cały sie pozalewał i wypluwał, spróbuje jeszcze raz jutro może lepiej mu wejdzie,a soczki to widziałam w tesco ale nie wiem jaka to była firma,nie kupiłam bo był mix marchew,jabłko i pietruszka (fuj ta pietruszka). A i kupiłam kleik ryżowy z bobovity.
I widziałam tez bobofrut ale nie przyglądalam sie na nie za bardzo
 
reklama
Tajchi Narazie lepiej podawaj te ze sklepu Z bobovity jest pycha jabłko z miętą:tak::tak:A z Hippa znowu są fajne bą są takie gęściutkie:-)
 
U mnie w polskiem sklepie sa herbatki w granulacie z Hippa ale dopiero od 5 miesiaca :-( a tak w anglieskich marketach nie znalazlam nic sensownego, wszytsko z jakimis egzotycznymi owocami :szok: Kupilam taki gotowy soczek gruszka z brzoskwinia i maly od razu ja wyrzygal, podalam drugi raz i sytuacja sie powtorzyla czyli ten soczek odpada. Poszukam moze gdzies znajde te jablko z mieta bo juz kilka osob sobie chwali :tak: Chyba bede musiala odwiedzic wszystkie polskie sklepy w miescie :dry:
A jak wybawic plamy po marchewce, probowalam Vanish w plynie ktory pryska sie na plame, ale do konca plamy nie zeszly, szkoda bo juz duuuzo ubranek i malego i moich sa w marchewce :-:)-:)-(
 
adas ten sam problem mam z plamammi dzis pierwszy raz dostał soczek a już ma dwie pary spioszków upapane marchewka zaaz namoczyłam w proszku i zaczęłam spieac zostawie tak na noc i jutro wrzuce do pralki zdam Ci relacje
ola spróbuje juto znależc ten soczek:-D



 
Mogę już powiedzieć zę Igorek jadł marchewkę. Pare razy sam buzię otworzył na widok zbliżającej się łyżeczki:-D. Ale potem zaczął nią pluć . Dlatego plamy też mamy i trwa namaczanie. Obawiam się że to może nie zejść.
Kupka dziś była nie żółta a bardziej pmarańczowa i trochę bardziej gęsta.
Mamy codzienne kupy i jest mniej bąków, a te które się pojawiają są bezwonne:sorry2:.
Zastanawiam się co mu jeszcze podawać, bo nie chce mu za bardzo rozszerzać diety. Ale z czymś tą manne trzeba będzie dawać. Może jutro już mu podam.
 
U nas narazie rozszerzanie diety ogranicza sie do samych warzywek, jak narazie to Maja probowala marchewki i marchewki z ziemniakami, i oba smaki zajadala z wielkim apetytem, pozniej jej dam dynie z ziemniakami, a nastepnie zupki, owoce i soki owocowe na samym koncu, bo mala jest na cysiu
 
No my po wczorajszej nieudanej próbie dzis ją powtórzyliśmy i wypił soczku z marchewki i to ok 50ml.kupka właśnie też się pojawiła taka lekko zabarwiona marchewką, no i nawet się nie pochlapał tym soczkiem, mam nadzieje,że wszystko będzie ok,dziś w nocy i jutro.
adas mi udało sie kupic zupki bobovity od 4 miesięcy dla małego,ale fakt,że jest ich w sklepach jak na lekarstwo
 
Mi wczoraj przyjechaly zupki i deserki z Polski :-) wieczorem podalam jablka z bananami i brzoskwiniami, na poczatek tylko dwie lyzeczki. Pierwsza reakcja :baffled: mina zdziwiona bo deserek troszke jest kwasny, drugi kes poszedl lepiej a pozniej az wolal o jeszcze :-D Slicznie otwiera dziubek do karmienia i coraz lepiej idzie polykanie. Dzisiaj znowu bedzie ten sam deserek. Mysle ze zrobie dzien przerwy i zaczne podawac zupki jarzynowe.
Co do kupek to po marchewce sa ciut gestsze i koloru marchewkowego, o dziwo mniej smierdza niz po samym mleku :tak:
 
reklama
Do góry