reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG i plamienia

Tak, poprawiłam post. Beta robiona 26, 1 i 3. Wszystkie w tym samym lab.
Niestety, wszystkie są poniżej normy. Wg mnie jak najszybciej do ginekologa czy na izbę przyjęć - powinnaś mieć przynajmniej pęcherzyk w macicy. Ewentualnie decyzja o odstawieniu progesteronu bo on blokuje organizm przed poronieniem...

Bardzo przytulam ❤️
 
reklama
Niestety, wszystkie są poniżej normy. Wg mnie jak najszybciej do ginekologa czy na izbę przyjęć - powinnaś mieć przynajmniej pęcherzyk w macicy. Ewentualnie decyzja o odstawieniu progesteronu bo on blokuje organizm przed poronieniem...

Bardzo przytulam ❤️
Pęcherzyk mały, ledwo widoczny, ale był.
 
Boję się najgorszego. A co jak na IP mnie wyśmieją? Co im powiem.
A czemu mieliby Cię wyśmiać?
Jedziesz, mówisz, że masz plamienia, że beta źle przyrasta i że boisz się, że to ciąża pozamaciczna, żeby sprawdzili.
Do tego zapytaj czy odstawić duphaston.

przykro mi, ale z tej ciąży i tak sukcesu nie będzie.
 
Po pierwsze na izbie przyjęć nie mają prawa Cię wyśmiac. Mają obowiązek wykonać usg, podstawowe badania i zadbać o Twoje bezpieczeństwo.
Tak jak dziewczyny piszą ciąża niestety bardzo źle rokuje więc skup się na swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Jeśli nie chcesz jechać dziś na IP to znajdź na jutro lekarza z dobrym usg. Poszukaj na znanym lekarzu. Dobrym tropem są lekarze zajmujący się badaniami prenatalnymi oni mają świetne aparaty usg
 
Moim zdaniem wszystkie przyrosty są za niskie. Oczekujesz pocieszenia, ale moim zdaniem trzeba przygotować się na najgorsze. Nawet na cp. I co to są te małe pęcherzyki?
 
Nikt Cię nie wyśmieje samo plamienie jest już powodem dla którego trzeba jechać na izbę przyjęć
 
reklama
Do góry