reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Tak, moim zdaniem jeśli beta będzie rosła albo skakała, to zdecydowanie zgłoś się na IP. Niestety nie wiem, na co zdecydują się lekarze - być może na obserwację i czekanie aż coś będzie widać na USG. Jak będzie sytuacja jak u mnie i będą chcieli dać metotreksat to upewnij się, że zastrzyk a nie tabletki. Zastrzyk dostajesz raz i wtedy ewentualnie po tygodniu ponownie jeśli beta wystarczająco nie spadła. A ja tabletki dostawałam co drugi dzień przez 3 tygodnie i musiałam cały ten czas być w szpitalu. Wtedy nie miałam o niczym pojęcia, teraz bym się kłóciła, bo kompletnie nie rozumiem, dlaczego tak postąpili.
No niestety to nie wygląda mi na biochem...Ale Ty absolutnie nie miałaś na to wpływu, niestety czasami tak po prostu bywa
Sprawdzę w takim razie w piątek tą betę. Mam jednak nadzieję, że spadnie i sama się oczyszczę. Miałam już wystarczająco dużo stresu przez ostatnie dni. A ból po stracie na pewno będzie mi jeszcze towarzyszył 🥺
 
reklama
U mnie również nie był widoczny pęcherzyk, bo beta była bardzo nisko już, a ja miałam silne bóle i płyn w zatoce. zdecydowano o laparoskopii

Laparoskopia w przypadku podejrzenia krwawienia do otrzewnej jest jak najbardziej uzasadniona, zwłaszcza przy becie powyżej 1500, bólach i braku uwidocznienia ciąży na usg
 
Laparoskopia w przypadku podejrzenia krwawienia do otrzewnej jest jak najbardziej uzasadniona, zwłaszcza przy becie powyżej 1500, bólach i braku uwidocznienia ciąży na usg
Moja beta wynosiła 11…. Poprzedni lekarz stwierdził biochemiczna, a przy laparoskopii znaleźli zarodek w jajowodzie
 
Dziewczyny tak jak mówiłam jutro idę powtórzyć tą betę. Co w przypadku jakby stała w miejscu lub nieznacznie spadła ? Plamie bardzo delikatnie, piersi bolą dalej ale żadnych bóli brzucha czy krzyża nie mam. Ile to może jeszcze trwać :(
 
Dziewczyny tak jak mówiłam jutro idę powtórzyć tą betę. Co w przypadku jakby stała w miejscu lub nieznacznie spadła ? Plamie bardzo delikatnie, piersi bolą dalej ale żadnych bóli brzucha czy krzyża nie mam. Ile to może jeszcze trwać :(

Moze trwać zarowno 3 dni jak i 3 msc.
U mnie trwało to prawie 3 msc, a beta doszła zaledwie do niecałych 400.
 
Dziewczyny tak jak mówiłam jutro idę powtórzyć tą betę. Co w przypadku jakby stała w miejscu lub nieznacznie spadła ? Plamie bardzo delikatnie, piersi bolą dalej ale żadnych bóli brzucha czy krzyża nie mam. Ile to może jeszcze trwać :(
Jakby rosła albo stała to zgłoś się na IP, tak jak sugerowała Ci lekarka.
 
Moze trwać zarowno 3 dni jak i 3 msc.
U mnie trwało to prawie 3 msc, a beta doszła zaledwie do niecałych 400.
A krwawienie po poronieniu przyszło wcześniej ? Czy dopiero jak betę spadła do 0 ? I jak wyglądała po krwawieniu następna miesiączką ? Po jakim czasie przyszła ?
 
reklama
Do góry