reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Dziewczyny beta z poniedziałku 769, dziś 792 czyli się zatrzymała. Wczoraj Pani doktor niezależnie od wyniku bety kazała mi jechać na Izbę. Nie boli nie brzuch, ani plecy, plamienie jest delikatne ( praktycznie wcale). Czy waszym zdaniem powinnam jechać na Izbę przyjęć? Czy oni mnie w ogóle przyjmą jeżeli nie mam dolegliwości ? Kiedy może pojawić się krwawienie ? :(
 
reklama
Dziewczyny beta z poniedziałku 769, dziś 792 czyli się zatrzymała. Wczoraj Pani doktor niezależnie od wyniku bety kazała mi jechać na Izbę. Nie boli nie brzuch, ani plecy, plamienie jest delikatne ( praktycznie wcale). Czy waszym zdaniem powinnam jechać na Izbę przyjęć? Czy oni mnie w ogóle przyjmą jeżeli nie mam dolegliwości ? Kiedy może pojawić się krwawienie ? :(

Tak koniecznie jedz ciąża się zatrzymała i podadzą ci tabletki na wywołanie poronienia, jeśli nie pójdzie to łyżeczkowanie. Przykro mi
 
Dziewczyny beta z poniedziałku 769, dziś 792 czyli się zatrzymała. Wczoraj Pani doktor niezależnie od wyniku bety kazała mi jechać na Izbę. Nie boli nie brzuch, ani plecy, plamienie jest delikatne ( praktycznie wcale). Czy waszym zdaniem powinnam jechać na Izbę przyjęć? Czy oni mnie w ogóle przyjmą jeżeli nie mam dolegliwości ? Kiedy może pojawić się krwawienie ? :(
A masz wykluczona CP ? Jeśli nie to ja bym pojechała sprawdzić
 
Dziewczyny beta z poniedziałku 769, dziś 792 czyli się zatrzymała. Wczoraj Pani doktor niezależnie od wyniku bety kazała mi jechać na Izbę. Nie boli nie brzuch, ani plecy, plamienie jest delikatne ( praktycznie wcale). Czy waszym zdaniem powinnam jechać na Izbę przyjęć? Czy oni mnie w ogóle przyjmą jeżeli nie mam dolegliwości ? Kiedy może pojawić się krwawienie ? :(
Skoro kazała jechać to jedziesz 🤷‍♀️
 
Mam wykluczona ciążę pozamaciczna. Byłam u ginekologa w przychodni. Kazała w poniedziałek powtórzyć betę i czekać na krwawienie. A na tydzień po ustaniu krwawienia zgłosić się na USG żeby sprawdzić czy macica się oczyściła. I oczywiście jeżeli byłyby ostry ból brzucha lub intensywne krwawienie to zgłosić się na sor.
Dziewczyny czy któraś z was miała podobną sytuację i udało się za 3 razem donosić i urodzić zdrowe dziecko ? :(
 
Mam wykluczona ciążę pozamaciczna. Byłam u ginekologa w przychodni. Kazała w poniedziałek powtórzyć betę i czekać na krwawienie. A na tydzień po ustaniu krwawienia zgłosić się na USG żeby sprawdzić czy macica się oczyściła. I oczywiście jeżeli byłyby ostry ból brzucha lub intensywne krwawienie to zgłosić się na sor.
Dziewczyny czy któraś z was miała podobną sytuację i udało się za 3 razem donosić i urodzić zdrowe dziecko ? :(

3 raz już tak masz ? Warto zrobić badania razem z partnerem.
 
3 raz już tak masz ? Warto zrobić badania razem z partnerem.
Teraz 2 ciąża biochemiczna. Pierwsza była w październiku 2021r. Boje się kolejnej powtórki. Ale często słyszałam o wielu przypadkach, że np były 3 ciążę biochemiczne, a 4 zakończyła się urodzeniem zdrowego dziecka. Koleżanka poroniła 4 razy, a 5 raz urodziła normalnie. Robiła badania które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Ciężko to ogarnąć :(
 
Mam wykluczona ciążę pozamaciczna. Byłam u ginekologa w przychodni. Kazała w poniedziałek powtórzyć betę i czekać na krwawienie. A na tydzień po ustaniu krwawienia zgłosić się na USG żeby sprawdzić czy macica się oczyściła. I oczywiście jeżeli byłyby ostry ból brzucha lub intensywne krwawienie to zgłosić się na sor.
Dziewczyny czy któraś z was miała podobną sytuację i udało się za 3 razem donosić i urodzić zdrowe dziecko ? :(
Na jakiej podstawie wykluczona ciąża pozamaciczna?
Ja taki przypadek jak Twój miałam w pierwszej ciąży (i do tej pory nie wiem, co się wydarzyło - teraz widzę, że tamci lekarze to konowały, 1,5 miesiąca mnie diagnozowali co chwilę zmieniając zdanie), druga wczesne poronienie, z trzeciej mam zdrowego synka :) Ale byłam już na heparynie i acardzie + wcześnie wykryta cukrzyca ciążowa (delikatna, ale jednak).
 
Na jakiej podstawie wykluczona ciąża pozamaciczna?
Ja taki przypadek jak Twój miałam w pierwszej ciąży (i do tej pory nie wiem, co się wydarzyło - teraz widzę, że tamci lekarze to konowały, 1,5 miesiąca mnie diagnozowali co chwilę zmieniając zdanie), druga wczesne poronienie, z trzeciej mam zdrowego synka :) Ale byłam już na heparynie i acardzie + wcześnie wykryta cukrzyca ciążowa (delikatna, ale jednak).
Dziś mi lekarz powiedział, że w obrazie USG nie widać nic niepokojącego zwłaszcza jeśli chodzi o ciążę pozamaciczna. beta była niecałe 800 więc mam nadzieję, że szybko spadnie, a jeszcze wcześniej zacznie się krwawienie. Robiłaś jakieś badania po tych dwóch poronieniach ? Lekarz na tej podstawie włączył heparynę i acard ?
 
reklama
Dziś mi lekarz powiedział, że w obrazie USG nie widać nic niepokojącego zwłaszcza jeśli chodzi o ciążę pozamaciczna. beta była niecałe 800 więc mam nadzieję, że szybko spadnie, a jeszcze wcześniej zacznie się krwawienie. Robiłaś jakieś badania po tych dwóch poronieniach ? Lekarz na tej podstawie włączył heparynę i acard ?

Ja na Twoim miejscu bym to nadal kontrolowała. W przypadku cp i przy becie 1500 może nie być widać gdzie jest ciąża co właśnie jest podstawą do diagnostyki pod kątem cp.
To, że teraz beta nie urosla dużo nie znaczy, że za 2 dni nie urośnie.
U mnie właśnie przy podejrzeniu cp beta hamowała, spadała, a potem nagle rosła. Na pewno tego nie ignoruj
 
Do góry