reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

A krwawienie po poronieniu przyszło wcześniej ? Czy dopiero jak betę spadła do 0 ? I jak wyglądała po krwawieniu następna miesiączką ? Po jakim czasie przyszła ?

Ja mialam 2 normalne miesiączki zanim beta spadła do zera.
Innym razem krwawienie przyszło jak beta się wyzerowala. Nie ma reguły
 
reklama
To może jeszcze skorzystam z okazji i was zapytam bo jesteście bardzo pomocne. Czy któraś z was po takich sytuacjach rozpoczęła diagnostykę ? Do kogo się udac w pierwszej kolejności ?ginekolog ? Ginekolog-endokrynokog? Immunolog ? Nie wiem od czego zacząć :( wczoraj tylko lekarz mi powiedział, że badania można przeprowadzić najwcześniej 6 tyg po poronieniu.
 
To może jeszcze skorzystam z okazji i was zapytam bo jesteście bardzo pomocne. Czy któraś z was po takich sytuacjach rozpoczęła diagnostykę ? Do kogo się udac w pierwszej kolejności ?ginekolog ? Ginekolog-endokrynokog? Immunolog ? Nie wiem od czego zacząć :( wczoraj tylko lekarz mi powiedział, że badania można przeprowadzić najwcześniej 6 tyg po poronieniu.


Ja robiłam badania na własną rękę, kilka dni po łyżeczkowaniu. Tylko ze prywatnie one kosztują na zakrzepice. Polecam ci iść do ginekologa Ostatecznie wyszło, iż musiałam brac acard, heparynę i doniosłam zdrowo synka.
 
Ja robiłam badania na własną rękę, kilka dni po łyżeczkowaniu. Tylko ze prywatnie one kosztują na zakrzepice. Polecam ci iść do ginekologa Ostatecznie wyszło, iż musiałam brac acard, heparynę i doniosłam zdrowo synka.
Dziękuję, mam umówionego ginekologa na 17.04. Byłam u niego w kwestii samego zajścia w ciążę, ale z tym nie ma problemu bo to 2 ciąża biochemiczna. Mąż za tydzień w czwartek ma zrobić badanie nasienia. Warto zabrać wynik na wizytę ? Ginekolog powinien go umieć zinterpretować ?
 
Dziękuję, mam umówionego ginekologa na 17.04. Byłam u niego w kwestii samego zajścia w ciążę, ale z tym nie ma problemu bo to 2 ciąża biochemiczna. Mąż za tydzień w czwartek ma zrobić badanie nasienia. Warto zabrać wynik na wizytę ? Ginekolog powinien go umieć zinterpretować ?
Weź ze sobą na wizytę
 
Jeśli to Twoja druga ciąża biochemiczna to możesz poprosić lekarza o skierowanie do genetyka i zrobić kariotypy na NFZ (badanie robicie oboje z partnerem i potrzebne są 2 skierowania). Polecam również badania immunologiczne. Są bardzo drogie, ale dzięki leczeniu immuno jestem właśnie w 19 tc, a 3 poprzednie ciąże straciłam. Polecam APC Łódź J. Paśnik
 
reklama
Do góry