reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Pani doktor też właśnie dała mi skierowanie do szpitala, żeby się zgłosić w przypadku silnych bólów brzucha czy krzyża. Krzyż zaczął boleć jakieś 2 godziny temu, ale na pewno nie tak jak wczoraj, brzuch nie boli wcale. Nawet jeżeli zmierza to w złym kierunku to cieszę się, że po prostu przynajmniej jak na razie nie cierpię tak fizycznie.
(wizyty mam z pakietu PZU więc chyba skierowanie było zbędne, może jedynie do pokazania że takie miałam zalecenia od lekarza, a nie jest to moje widzimisię)
Więc jak na razie czekam cierpliwie do czwartku :( nie dopytalam Pani doktor jedynie czy jeśli do czwartku zaczęłoby się jakieś krwawienie to traktować to jako poronienie i kontrolować. Betę czy spada, czy też jechać na IP :( ?
Przy cp możesz mieć krwawienie, a beta sobie rośnie, także ja bym kontrolowała dalej betę.
 
reklama
Dziewczyny beta poszła do góry, ogólnie wygląda to tak:
1 beta 67,2
2. 86,5 ( między 1 a 2 było 48h)
3 130 robiona po 12h przerwy na zlecenie mieszkania.
4. Kolejna beta dzisiaj po 24h wynik 283.
Niestety na tym dobre wiadomości się kończą bo progesteron wynosi 12 :( mam dziś takie małe ilości różowego śluzu. Jutro mam lekarza, zobaczymy co powie :(
 
Dodam tylko, że na razie nie mam żadnych bóli. Zobaczymy jak to się rozwinie, aby tylko korzystnie dla mojego zdrowia :(
 
Ja miałam proga 11 a z tej ciąży właśnie obok mnie leży takie małe z gorączką i marudzi. Więc trzymam kciuki
 
Dziewczyny, kolejna beta wzrosła z 286 na 443, jedynie 53 % :( czy myślicie że czas się poddać i nic z tego nie będzie ? :(
 
reklama
Do góry