reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

reklama
Przykro mi, nie wygląda to na zdrową ciąże🙁 dla bezpieczeństwa kontroluj betę
W poniedziałek mam lekarza, pewnie zleci betę, tylko mam nadzieję że już nie z taką częstotliwością jak teraz. Ostatni tydzień miałam ją pobieraną włącznie z dzisiejszym dniem 5 razy :( ale czekam do poniedziałku, lekarz powie co robić dalej :(
 
Dziękuję :( z tego względu, że to drugi raz ciężko to znoszę. Mega siebie obwiniam, że nie zrobiłam badań po pierwszym poronieniu na tym samym etapie. Wierzyłam ślepo lekarzom, że takie coś się często zdarza. Teraz wiem, że to nie przypadek 😓
 
Dziękuję :( z tego względu, że to drugi raz ciężko to znoszę. Mega siebie obwiniam, że nie zrobiłam badań po pierwszym poronieniu na tym samym etapie. Wierzyłam ślepo lekarzom, że takie coś się często zdarza. Teraz wiem, że to nie przypadek 😓
Nie możesz się obwiniać bo nie wiedziałas tak naprawdę co będzie, Ja poroniłam w4 tyg . Wierzę , że będzie u ciebie wszystko dobrze❤️
 
reklama
Do góry