reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

Witam wszystkie staraczki:) opowiem wam moją dziwną historyjke! jestem u was od jakis 3 miesięcy ale od nie dawna w końcu się zalogowałam ;) od konca sierpnia rzuciłam w koncu tabletki hehe i z moim M zaczeliśmy przygotowywać sie do starań o dzidziusia. Na początku tylko rozmowy bo mój M ma już dwójkę dzieciaczków ( córa 9 syn 11)ale również chce mieć ze mną i jak każdy znajomy a po co wam dzidzia itd. ale jak same wiecie każda babeczka myśli o swoim hehe. wiec ustaliliśmy że razem się postaramy choć parcia nie ma z jego strony:confused: ale jakoś po moich gadaniach i w ogóle szału na punkcie dzidziusia ( kobiecy instynkt macierzyński) hahahaha się zgodził. Troszkę się naczytałam o komplikacjach jeśli się długo brało tabl. że strasznie sie boje na samą myśl. Biorę kwaski foliowy już dwa pełne miesiące jeszcze nie byłam u gin. bo czekam na 2 miesiączkę po odstawieniu tabletek i dopiero wtedy się zapisze na wizytę. Pisze do was bo wiem ze w was również będę miała pełne wsparcie! Napiszcie co wy o tym sądzicie. Pozdrawiam i gratulacje obecnym i przyszłym mamcią
 
reklama
ja też jestem nowa, dopiero wertuje to forum, ale widzę, że tu zostanę, bo w samym tym jednym wątku jest tyle przydatnych informacji, że zagrzebię się tu na długo :)
my staramy się ok. roku, dla jednym to krótko, wiem, ale dla mnie to już cała wieczność. teraz mamy nową nadzieję, byliśmy na pierwszych konsultacjach w klinice Gameta k. Łodzi i doktor bardzo pozytywnie nas nastroił, mamy nowe siły do walki. grunt to myśleć pozytywnie
 
witam:-) jak tam u was staranka owocne?jakąś fasolke widać? witaj marakesh :) trzymam kciuki! Ja na wizycie byłam oczywiście bardzo pozytywnie nastawiona tylko badania trzeba zrobic i jak tylko dostane odpowiedz od lekarki to do roboty :-D choć byłam zdziwiona jak mi powiedziała że juz mozna ( brałam prawie 8 lat tab. oczywiście z przerwami) dlatego wielkie oczy zrobiłam. Mój M juz sie sprawdził, bo z poprzedniego małżeństwa ma dwójke dzieci wiec jeśli bedzie cos nie tak to tylko z mojej strony ale jestem pozytywnie nastawiona wiec jak bedzie za pierwszym strzałem to chyba oszaleje ze szczescia hehehe:-D pozdróweczka dla wszystkich staraczek
 
ja już mam jedno dziecko, właśnie rozpoczynam przygotowania do kolejnego. Skończyłam brać antykoncepcję i pani lekarz powiedziała mi, że po odstawieniu plasterków wystarczy 3 miesiące brać kwas foliowy i już można zacząć starać się o dziecko. Tyle że wydaje mi się to strasznie krótko, wolałabym jeszcze poczekać trochę. Dlatego dołączam do pytania - jak długo bierzecie kwas foliowy po odstawieniu antykoncepcji?
 
Mi też o tym nie powiedziano :/ A teraz staram się o drugie dziecko i gdybym wiedziała wcześniej, może już byłabym w ciąży... :(
 
reklama
Do góry