reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

lenka ja tak miałam teraz dziecko moje jest takie strasznie nerwowe ruchliwe normlanie ADHD.Przez moje nerwy tylko
 
reklama
Dziewczyny słuchajcie czy to normalne ok. 10tyg.ciąży ,że piersi przestają być aż tak bolesne i twarde?

Tak to normalne, teraz piersi nie będą dokuczć, ból piersi pojawi się dopiero pod koniec ciąży. Zawsze trzy pierwsze miesiące są najtudniejsze, bo nasza gospodarka hormonalna ulega strasznej burzy, wszystkie hormony wariują w bardzo szybkim tempie, dlatego są wymioty, bóle piersi, zmnienny nastrój itd, z czsem dolegliwości ustępują bądź znacznie mniej dokuczają.
 
czesc dziewczyny, wpadlam tylko napisac ze 19.01 urodzilam mojego kochanego Syneczka. Poród szybki, ale ciężki, Mały dostal mało punktów, był okręcony pępowina, ale już jest wszystko OK :)
jak narazie ciezko mi znalezc czas dla siebie, wiec zegnam sie z wami, pozdrawiam serdecznie, moze kiedys jeszcze tu zajrze ! :-)
 
nojaniewiem gratulacje:-) zdrowka dla Was obu, trzymaj sie dzielnie, mamo;-)


dokladnie :)) ja to nic prawie nie spie... i tak jest juz od listopada.... masakra...a jeszcze miesaic mi zostal;/

teraz i tak sa wieksze szanse na wypoczynek niz po porodzie. Pod koniec ciazy obrocilam noc w dzien, bo w nocy nie spalam a w dzien tylko chrapalam;-)

jak narazie ciezko mi znalezc czas dla siebie
chyba rozumiesz VeronicaMelania, ze lepiej teraz pospac ;-)

silentenigma to normalne, mi tak jakos pod koniec 1 trymestru przestaly irytowac, potem znow zaczely jak siara przyszla, potem po porodzie jak nawal pokarmu mialam:tak:
 
nojaniewiem wielkie gratulacje:-)
VeronicaMelania tak jak livastrid napisala musisz teraz odpoczywać:-)wiem że może ciężko jest usnąć ale później będziesz tak zmęczona że oczy same będa się zamykac a właśnie w tym momencie synek zacznie płakać i tak wkółko.i naprawde my nie przesadzamy tak jest i to w sumie przy każdym dziecku
 
jeszcze taka jedna dygresja.

Jak jeszcze malego kochanego noworodka/niemowlaka znosisz, nawet gdy placze bo sie cieszysz z brzdaca to odwiedziny wszystkich tych co chca go zobaczyc naprawde doprowadza do szalu. Padasz na pysk, bo jestes zmeczona a wszyscy przychodza, mowia "jakie slodkosci" a nie pomysla, ze to wlasnie mloda mama potrzebuje teraz najwiekszego spokoju.
 
reklama
hmm ja w nocy nie spie i nadrabiam to snem w dzien, bo potrafie zasnac dopiero ok 6 rano :-( i wtedy spie tak do 12 zazwyczaj chociaz nie zawsze. to za malo snu ale ja nie potrafie wiecej spac..potem caly dzien ziewam i nic mi sie nie chce;-/

jeszcze taka jedna dygresja.

Jak jeszcze malego kochanego noworodka/niemowlaka znosisz, nawet gdy placze bo sie cieszysz z brzdaca to odwiedziny wszystkich tych co chca go zobaczyc naprawde doprowadza do szalu. Padasz na pysk, bo jestes zmeczona a wszyscy przychodza, mowia "jakie slodkosci" a nie pomysla, ze to wlasnie mloda mama potrzebuje teraz najwiekszego spokoju.

i to jest ajgorsze... chcesz odpoczac po porodzie i wgle a tu nagle cala masa znajomych i rodzina przychodza zeby ogladac malucha... i nic nie mozna na to poradzic :-/
 
Ostatnia edycja:
Do góry