reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

Wiem ,wiem ,wiem że straszna ze mnie panikara i martwienie to już chyba mi w krew weszło .Postaram się myśleć pozytywnie .
A płeć tak pózno do ustalenia pozastała gdyż maleństwo za bardzo nie chciało ujawnić stanu posiadania lub nie.
Mam nadzieje że teraz się uda .:-)
Dzięki za słowa otuchy .
 
reklama
Lenka Ty się nie martw, bo nie masz podstaw do niepokoju; lepiej wejdź na wątek" poznajmy się" tam można pisać o wszystkim i o swoich złych dniach i o strachu jaki nam towarzyszy na co dzień. Pisz o wszystkim, tam jest z kim popisać, sama nie jesteś, wszystkie tak mamy. Teraz masz czas dla siebie, rób to na co nie miałaś do tej pory czasu; bo później też brakuje czasu.
VeronikaMelania co u ciebie? Jak brzuszek?
Pozdrawiam. Agata

brzuszek tak sobie. ciagle sie napina i boli :(( i mam czesto mdlosci:(( mimo ze zostal mi niecaly miesaic to chcialabym juz urodzic bo ta ciaza mnie coraz bardziej meczy :((
 
reklama
silentenigma ja pamiętam że przez dłuższy czas miałam nabrzmiałe i bolesne ale przecież u każdej ciężarnej jest trochę inaczej:-)napewno wszystko jest ok:-)
 
Do góry