reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokoje w ciąży

ufff:-)nawet niewiecie jak bardzo mnie uspokoilyscie;)bardzo Wam dziekuje;)normalnie az mi lzej na sercu;)hehehehehe
aguska2017 chodzi o to ze martwil sie tym ze ja jestem bardzo drobnej postury.i chodzilo mu o to ze pewnie bede jakies problemy z przejsciem glowki przez moja miednice;)
 
reklama
Pysia29d
Mi chodzilo o to by wymiarami dzieciatka sie szczegolnie xMartusiax nie przejmowala. U mojej wychodzil za maly brzuszek w stosunku do reszty, straszyli, ze jest malutki i w ogole okropnosci. Jak sie urodzila, wazyla wiecej niz wyliczyli a brzuszek byl normalny. Glowke to duza miala na usg, i sie smialam, ze to mozg bedzie;-)
Co do rodzenia, to po fakcie, powiedziano mi, ze powinnam miec cesarke zamiat rodzic sn. Bo wlasnie mialam wasko. Nameczylam sie okropnie przy partych i potem mialam okropne powiklania:baffled:
 
kolezanko wyżej faktycznie wymiarami nie naleazy sie martwić bo niestety usg tylko jest takie o ,mniej wiecej.Pisałam juz o tym wczesniej.Ja tez jestem drobnej postury.musieli mi cesarke zrobic.tak pozatym jak lekarz sie martwi ze główka nie przejdzie to czego nie potnie Cię?U mnie nawet nikt nie myslał o porodzie,no prócz lekarza który pobil pacjentki i jest na nowiny 24 w internecie,ale to dziwny koleś.Kazał isc mi na porodówkę;/ jak sie okaze ze bede miała wieksze rozwarcie.
 
xMartusiax jeśli przy kolejnym usg nadal dziecko będzie duże a zwłaszcza głowka to porozmawiaj z lekarzem o cesarskim cięciu bo duże dziecko to także wskazanie do tego zabiegu.
Mam koleżanke która urodziła siłami natury ledwo co bo synuś miał właśnie sporo główke a po wszystkim okazało się że powinna mieć cesarke bo było ryzyko.jej nie zrobili przed samym porodem usg i nie wiedzieli że synek jest spory.Biedna sie wymęczyła ale dała rade naszczęście.
 
witam
Jestem "nowa" więc mogę mieć jeszcze problemy z poruszaniem się po forum.
Mam problem.
Jestem w 15 tc , od początku mam potworne nudności dzień zaczynam wymiotami. Wczoraj poślizgnęłam się i upadłam na plecy ( potłukłam sobie kość ogonową ) dziś stało się coś dziwnego. Nudności ustąpił, nie miałam wymiotów...
czy to jakiś zły znak??
dodam że nie odczuwam żadnych bóli brzucha, nie mam krwawień. wiem że to czas kiedy nudności ustępują, ale takim zbieg okoliczności??
Panikuję ponieważ na początku ubiegłego roku poroniłam w 9 tc (ciąża obumarła).
wizytą u lekarza mam dopiero 10 lutego,nie mem możliwości na wcześniejszą wizytę (ewentualnie dopiero 8 lutego).
Proszę, uspokujcie mnie!!
dzięki, i pozdrawiam wszystkich.
 
inka78 może to tylko zbieg okoliczności.
ja także koło 15 tc przestałam wymiotować tak nagle poprostu.Ja bardziej bym sie zastanawiała nad tym upadkiem byłaś przynajmniej u lekarza rodzinnego?Bo wiesz jednak się przewróciłaś to może lekarz powinien cie przynajmniej zobaczyc zbadać i tyle żeby było jasne że to tylko stłuczenie.
Uważaj na siebie i mam nadzieje że na wizycie i gin będzie wszystko ok.trzymam kciuki
 
inka78, zgadzam się w 100% z aguska2017, to może być zbieg okoliczności, aczkolwiek po upadku powinnaś chociażby do rodzinnego lekarza się udać.... :tak:
 
reklama
aguska2017, Becioo dziękuję.
Zgadza się do lekarza powinnam pójść, tylko tak na prawdę nie wiele to pewnie da. Prześwietlenia mi nie zrobi, a bez prześwietlenia co może powiedzeć. Na razie obserwuję. Boli przy siadaniu i wstawaniu , taki ból jak po uderzeniu. Nie ma siniaka. wczoraj bardziej bolało , a to chyba pozytywna różnica :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 
Do góry