reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

reklama
Mamuska jak to nie masz nic sensownego do pisania?Jak budowa?Zbliza sie juz ku koncowi?Piesek upatrzony?Waga nadal na tym poziomie co po schudnieciu?
Paulina swieta dawno za nami a ty jeszcze sprzatasz?
 
Hej laseczki
bede nieobecna jakiś czas...coprawda wyjezdzam na miesiac ale męzulek obiecal zalatwic mi necik bezprzewodowy :)
jak tylko necik zadziala dam znac
buziaki Siostry :)
 
Katka Katka where are You???

Mam nadzieje,że po porostu wyjechaliscie i na łączce majowej hasacie
 
reklama
ikus,oj jakbym chciala hasac po tej laczce majowej,gorskiej,mazurskiej lub poznanskiej...niestety moje zycie w kolko mi pisze ostatnio czarne scenariusze...:-(;-) na klopotach... Od wczoraj jestem w domu,a gdzie to opisze 3mu od wcozraj...ZGADLAS!!
 
Do góry