reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

Mam wiesci
Oliwka ma jakiś stan zapalny ale lekarka mówiła to takimi słowami że jej nie zrozumiałam. Może rano bede wiedziała wiecej. Wiadomo ze cos jej jest Goraczka mimo czopkow i syropów ponad 38 Na noc dostanie druga kroplówke a teraz zamiast spac to sie chce bawic. Ale przynajmniej nie placze bo płakała cały dzien. Aha i dostaje 3 x dziennie antybiotyk dozylnie. Ja z lekka padam na twarz bo ostatnia noc zarwana a ta wcale lepsza sie nie zapowiada. Dzieki za pamiec i kciuki.

ufff dobrze ze napisała ale szkoda ze tak naprawde nic nie wiadomi:-(
 
reklama
Dorotka napisała, że czeka je ciężka noc, bo Oliwka budzi się co 5 minut, antybiotyk i kroplowke dostanie o 24, do tego mają jasno, bo obok jest dziecko pod lampami...
Mam nadzieję, że szybko zdiagnozują Oli i obie wrócą zdrowe do domu!!
 
reklama
Do góry