reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka sikania

Ale są przenosne nocniki, fajna sprawa.
Wystarczająco dużo jest dorosłych facetow sikających w pełnym widoku, bo akurat im sie zachciało i zobaczyli drzewo czy krzak.
Ja sobie nie wyobrażam brać ze sobą jeszcze nocnik na spacer. I tak chodzę obładowana jak muł.
A po co uczyć chłopców sikania na stojąco - nie wiem. Mój się nauczył sam. Ja go zawsze podtrzymywałam jak dziewczynkę na spacerze, gdy potrzebował i nie umiał.
 
reklama
Ja sobie nie wyobrażam brać ze sobą jeszcze nocnik na spacer. I tak chodzę obładowana jak muł.
A po co uczyć chłopców sikania na stojąco - nie wiem. Mój się nauczył sam. Ja go zawsze podtrzymywałam jak dziewczynkę na spacerze, gdy potrzebował i nie umiał.
Sa takie składane do malutkich rozmiarów :D ale to już tam mniej ważne :)
 
Jak te nasze matki i babki dały radę wychować dzieci bez forum to ja nie wiem 😏
Blown Away Wow GIF by Aminé
 
reklama
reklama
Do góry