reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

Przede wszystkim- podpisuję się pod Alis, niech dziewczyna znajdzie innego lekarza... jak można tak straszyć? Ja miałam nadżerkę przed ciążą i mi z kolei ginekolog powiedziała, że lepiej zachodzić w ciążę, jak ma się ze wszystkim "porządek", więc wymroziłam i do pewnego momentu było OK... ale ostatnio usłyszałam, że znowu mam, musze zrobić cytologię, zobaczymy co dalej... a co do dzieci, to jak widać po nas wszystkich, jest OK;-)
 
reklama
potrzebuję porady w sprawie wkładki domacicznej. które mamy mają? jaką założyły? i czy są zadowolone? proszę podzielcie się doświadczeniem, bo myślę o antykoncepcji na dłużej ;)
 
Ja też wczoraj czytałam, ale również nie posiadam;-) natomiast ja akurat uważam, że to jest bardzo dobry pomysł:tak: Moja przyjaciółka teraz sobie założyła i jest zadowolona. Moja mama też ma i baaaardzo sobie chwali. A co do naszych szeregów, to Malina ma, prawda?
 
u mnie w pracy 2 dziewczyny maja mirene i są zadowolone jesli tak to można nazwać :-p jedna ma ponad rok, druga trochę krócej i wpadki nie zaliczyły ;-) i tyle mogę sie wypowiedzieć na ten temat bo innych wkładek nie znam
 
potrzebuję porady w sprawie wkładki domacicznej. które mamy mają? jaką założyły? i czy są zadowolone? proszę podzielcie się doświadczeniem, bo myślę o antykoncepcji na dłużej ;)
Afi - tak na szybko, ja mam, chyba taką:
Meringer | Tylko dla ginekologii - wkładka wewnątrzmaciczna, wkładki wewnątrzmaciczne Copper T 380 A, wzierniki ginekologiczne, osłonki usg

założona w czerwcu 2011r, ogólnie ok, ale przez chyba 9 m-cy miałam dłuższe miesiączki, poza tym dużo większa bolesność (cały czas - przez pierwsze 2-4 dni jadę na prochach), częste plamienia międzymiesiączkowe (lipa....) na początku a teraz znowu wróciły (lale to wina kłopotów z hormonami)

Te objawy o jakich pisze to bardzo indywidualna sprawa, u Ciebie może być zupełnie inaczej!!!

Jakość życia seksualnego - super, na początku odczucie "aliena w sobie", ale potem zapominasz i już ok:-)
Zamontowanie wkładki było średnie ale to tylko chwila, jeśli pomyśleć, ze to załatwia sprawę na 3 lata to warto!!!
 
Afi niestety ja nie pomoge.,
A mam pytamie odnosnie diety,czym mozna zastapic mieso? Zeby bylo w miare zdrowo?
 
reklama
Afi ja mialam wkladke i jak dla mnie to najlepsze rozwiazanie,jestem zapominalska wiec piguly mnie przerazaja.uczucie"aliena"mozesz miec przez kilka dni w glowie bo wkladki jako takiej nie czuc wogole.tak jak napisala Malina troszke mi sie @wydluzyly na poczatku,po jakims czasie wszystko wrocilo do normy.
 
Do góry