reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

hurrra, a ja już tylko plamię:))) i mogę chodzic we wkładeczkach:))) po 5 tygodniach, nareszcie!!!:) ale nie wiem czy to możliwe, ale chyba pękła mi pupka:/no w życiu nie pójdę z tym do lekarza, bo się tam dotknąc nie dam:///

oj Estragon - lepiej sie zaudaj do lekarza, bo jesli jest tak jak piszesz, to moze lepiej żeby to ktoś obejrzał
 
reklama
kurczę, już sama nie wiem co to jest, normalnie nie odczuwam żadnego dyskomfortu, za to jak się załatwiam, to krzyczę z bólu:/, choler..ka
 
estragon ale po czym poznajesz. że ci pupka pękła ? :confused:
ja tydzień temu odkryłam hemoroida , aż się przeraziłam, siedzieć nie mogłam, ból okropy, ale M kupił dobrą maść i prawie się cały już schował.. :-)
 
aga ja miałam podczas porodu pęknięty zadek i szyty. A w ogóle co to są hemoroidy, tzn jak poznac, że to właśnie to???
 
na hemoroidy dobry tez jest posterisan - czopki i masc.
czopki trzeba zakładać po kazdym wypróżnieniu.
 
reklama
dżizasss:szok:, to ja hemoroidów nie mam... na szczęście...
one na zewnątrz nie mouszą wychodzić... jak masz wewnątrz to ich nie wyczujesz.. przy załatwianiu się możesz miec tylko krew i ból...


A my dzisiaj wyszłyśmy ze szpitala, bo trafiłyśmy tam w poniedziałek wieczorem... ja dostałam krwotoku z macicy... straszyli mnie do wczoraj ponowną "operacją".. ale myślę, że chodzilo o łyżeczkowanie... masakra.. nie mogłam dojść do siebie... okazało się, że w mojej macicy zalegała wydzielina, a macica sie za szybko zamknęła... i w poniedziałek jakims cudem się otworzyła.. po tygodniowym zamknieciu... i na szczescie podjela prace i zaczela znowu sie skurczac... bo byloby kiepsko... te 2 dni to jakiś horror...
 
Do góry