reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

reklama
Ja z Antosiem miałam plastry - ale okazało sie ze jestem na nie uczulona - miałam w tym miejscu potworną wysypkę.

Teraz tez myślę o wkładce wewnątrzmacicznej

choc niektorzy mówią że to środek wczesnoporonny? - jakie macie opinie na ten temat???

Nie chce łykać tych pigułek - trzymam po nich wode :(poza tym ciagle zapominam ich łykać regularnie :(

o gumkach nawet nie wspominam - nie cierpię ich
 
Ostatnia edycja:
ja chyba zdecyduję się na tabletki jednoskładnikowe, tylko jeszcze nie wiem jakie...? gumki odpadają, bo nie lubimy. spirali się boję, bo chcemy mieć jeszcze jedno dziecko i to niebawem :) (tak za 3 lata byłoby super), a z zajściem w ciąże po spirali różnie bywa.
 
Mam pytanie do dziewczyn po cesarkach. Czy miałyście cewnik i czy długo krwawiłyście po jego wyjęciu? Nie chodzi mi o to normalne krwawienie tylko właśnie po cewniku.


Mi położna powiedziała że do 6 tygodni po porodzie można mieć załamanie nerwowe.
 
Ja myslalam o spirali,ale chyba jednak zdecyduje sie na implant.
polozna mi polecila,ponoc kobiety sobie chwala.
no i @ jest w miare normalna,a przy spirali jednak bardziej obfita.

w srode przychodzi do mni pani od antykoncepcji to zobacze co i jak:happy2:

Wonka, napisz coś więcej o tym implancie- w PL też to jest dostępne, wiecie coś??

ja chyba zdecyduję się na tabletki jednoskładnikowe, tylko jeszcze nie wiem jakie...? gumki odpadają, bo nie lubimy. spirali się boję, bo chcemy mieć jeszcze jedno dziecko i to niebawem :) (tak za 3 lata byłoby super), a z zajściem w ciąże po spirali różnie bywa.

...ja chcę spiralę właśnie, nie słyszałam, żeby były po tym problemy z zajściem w ciążę....:confused: My chcemy dziecko nie wcześniej niż za 4 lata....
 
Rany dziewczyny ja jeszcze nie myślałam o anty... może dlatego że tak długo dochodzę do siebie:-(
Wszystko mnie tam jeszcze boli i jk o tym pomyślę to nie wiem co o tym myśle:no:...
NIBY połóg trwa 6 tyg a ja zaczynam wątpić że dojdę do siebie przez te 2 tyg.:-(
Po domu chodzę w dresach a jak mam gdzieś wyjść to tylko spódnica się nadaje bo spodnie mnie urażają:-:)szok:
 
dziewczęta z naciętymi kroczami.. kiedy zaczęłyście korzystać z wanny po porodzie? ja póki co tylko prysznic ale przyznam, że chciałbym już sobie posiedzieć w wannie i się trochę zrelaksować :-)
 
dziewczęta z naciętymi kroczami.. kiedy zaczęłyście korzystać z wanny po porodzie? ja póki co tylko prysznic ale przyznam, że chciałbym już sobie posiedzieć w wannie i się trochę zrelaksować :-)
niestety ja w dalszym ciagu tylko prysznic:((
 
reklama
Ja chyba zdecyduję się na wkładkę hormonalną ze względu właśnie na zwiększone krwawienia w przypadku stosowania zwykłych wkładek... bez tego mam 7 dni więc więcej nie chcę... wkładka jest na około 5-7 lat a ja juz więcej dzieci nie planuję

ja chyba nie krwawiłam po wyjęciu cewnika... w każdym razie nic takiego nie zauwazyłam
 
Do góry