reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

Hej,
Ja z odchodami mam już niemal spokój,niekiedy tylko takie resztki,tyle,że ja po sn,to nie wiem,jak po cc,ale fornetka myślę,że nie musisz się przejmować.
Problem to mam ze szwami,bo babrają się i nadal porządnie usiąść nie mogę.Po pierwszej ciąży to samo miałam i teraz też mimo,że chuchałam i dmuchałam,myłam sto razy dziennie i :no:.Te zewnętrzne też ściągnęłam 6 dni po porodzie,a te wewnątrz bolą nadal.
 
reklama
mam pytanie do dziewczyn po cc jak długo miałyście te tak zwane "odchody" bo ja jestem 8 dzień po cc i prawie się skończyły nie wiem czy mam sie tym przejmować i iść do lekarza.

ja juz praktycznie wczoraj miałam po odchodach.. jeszcze dzisiaj tylko sluz z nitkami brazowymi, ale to juz raczej nie odchody...
 
no to ja jestem wyjatkiem bo u mnie po cc krawawiłam tydzień, później 2 dni nic i dostałam bardzo silego krwawienia, M nawet chciał wieśc mnie do szpitala... teraz nadal mam plamienia a jest juz przeszło 2 tygodnie po porodzie....
po sn miałam krócej
 
Boszzzzzzz, to u mnie jakiś dramat, skoro piszecie, że miałyście krócej niż 2 tyg-ja po sn już ponad 2 tyg- i dalej muszę używać podpasek, bo mam albo krwawienia, albo śluz..... mam już dość:-(
 
JustMe5 ja nadal muszę używać podpasek bo plamienia mam nadal a już praiw 2,5 tygodnia po sn, poprzednio jak mi wyłyżeczkowali macicę było szybciej, juz też mnie to wkurza tym bardziej, że połozna mówiła, że macica już ,ładnie obkurczona
 
Tiger, ja mam nadal szwy, ale nie wiem, czy sa rozpuszczane czy nie..:eek:
we wtorek położna była próbowała je pociągnąć :szok: bolało, więc przestała...

w ogóle to mam położna wariatkę, nie dość, że przychodzi bez zapowiedzi, to dziś mi zostawiła karteczkę w drzwiach, że jak wychodzę to mam do niej dzwonic :-D:-D:-D
idiotka, to lepiej niech ona się umawia na konkretny dzień i godzinę, a nie mi tu niespodzianki robi..
M do niej dzwonił i wiem,że w poniedziałek ma przyjść

aga0411, JustMe5, afiliacja dziękuję za odpowiedzi :))
Zobaczę w takim razie, może pójdę na zdjęcie, bo mnie też uwiera. Zostawione mam długie koncówki i kłują.

A co położnej, to aga0411, ja już bym ją nauczyła manier. Bezczelność...
 
reklama
Boszzzzzzz, to u mnie jakiś dramat, skoro piszecie, że miałyście krócej niż 2 tyg-ja po sn już ponad 2 tyg- i dalej muszę używać podpasek, bo mam albo krwawienia, albo śluz..... mam już dość:-(
u mnie jest tak samo:(...też już mam dość:(
 
Do góry