reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

ja właśnie po wizycie położnej.. wyciągnęła mi 2 szwy bo reszta zaczęła się już rozpuszczać.. qurde były na nich takie supły, że nie wiem ile czasu by się to wchłaniało :wściekła/y:
podobno będę cierpiała jeszcze tylko jutro a później będzie już tylko lepiej - OBY!!
 
reklama
awru badz dobrej mysli, przechodzi doslownie z dnia na dzien! ja jednego dnia kwiczalam z bolu i zywilam sie glownie paracetamolem a nastepnego juz z odkurzaczem szalalam po mieszkaniu ;)
 
dziewczyny mam takie pytanie ... czy którejś odpadły szwy przed czasem??
bo mi w niedzielę odpadł jeden i pojechałam do gina (prywatnie) i powiedział że się zdarza i że teraz nic nie można zrobić tylko strać się oszczędzać, chodzić z gołym tyłkiem, suszyć ... suszyć ... suszyć ... dał na wszelkie halo też antybiotyk do pryskania i kazał stosować do podmywania tantum rosa i nadmanganian potasu i jeszcze jakiś żel (strasznie drogi, a taka maleńka tubeczka, ale babka w aptece powiedziała że bardzo skuteczne w gojeniu ran) no i na dodatek w poniedziałek odpadł mi kolejny szew :-( ... masakra już sama nie wiem co robić chyba wypadało by się położyć do łóżka i nic nie robić tylko co z dzieckiem i domem ... bbbbuuuuuuuuuuuuu
 
Wiecie co, jak wczoraj pomacałam (z duszą na ramieniu) się w środku- i pisałam Wam o tej końcówce, to dzisiaj już nic mi nie przeszkadza, może faktycznie wypadła!:tak:
 
a ja mam dalej szyw, niby rozpuszczalne, a położna wczoraj powiedziała, że jeszcze jakieś 2 tygodnie tam będą :no:
ze te w środku zaczynają już GNIĆ :szok: a te na zewnąrz jeszcze nie...
więc czekam.........
 
reklama
a mi dzisiaj wypadly trzy szwy:szok:ale jeszcze dwa sie trzymaja. Natomiast co do mojego nastroju to jestem w szoku, wiecie jak szybko sie wzruszam?? koniec swiata az mi glupio... dzisiaj skladalam zyczenia mamie i sie wzruszylam koniec swiata:zawstydzona/y:
 
Do góry