reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdrowie

Ja jeszcze nie mam,ostatnio byłam u gina,miałam robione usg i stwierdził,że endometrium 2 mm,w najbliższym miesiącu na pewno nic nie będzie i mam się zgłosić po wakacjach jeśli do tej pory nie dostanę.
 
reklama
Zazdroszczę, też bym chciała nie mieć @. Ja mam od początku sierpnia, pierwsze dwie były nawet ok średnio obfite i średnio długie i co 29 dni, a teraz to mam loterię od 26 do 36 dni potrafi być odstęp, @ trwa 8 dni i leje się wiadrami, przez 2, 3 i 4 dzień latam co godzinę się przewinąć, masakra jakaś.
 
ciekawa jestem która będzie tą szczęściarą i dostanie @ na końcu:p (nie licząc ciąż, of course:)
 
ja też nie mam chociaż w poniedziałek czułam si.ę ze lada moment sie pojawi...ból brzucha i krzyża masakryczny
 
ja dostałam @ dokładnie 9 m-cy po porodzie, a 6 tygodni po całkowitym odstawieniu Tochy od cyca.
a jutro idę na montaż spirali...brrrr...aż się boję..
 
no to ja już po. Wkładka zamontowana. Niech szlag trafi wszystkich, którzy twierdzą, ze zakładanie nic a nic nie boli...ciągnie, szczypie..a potem jeszcze nospę musiałam wziąć. No chyba, ze mam niski próg bólu...
 
Dobrze wiedzieć, chociaż ja i tak bym się na wkładkę nie zdecydowała, mam dość często infekcję (po ciąży jak na razie odpukać nie miałam ani razu), więc nie wskazana jest wkładka w takich wypadkach.
 
reklama
Wampi a lactacyd używasz? mi bardzo pomaga bo miałam często też infekcje, a teraz spokój od dawna, jest baaardzo wydajny, już ponad pół roku jedno opakowanie mam.
 
Do góry