reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

moni-ju, kabaretka, cypisia, Inja dziękuję Wam kochane za te wypowiedzi, troszkę mnie one uspokoiły , ale nie do końca. Tamten ból z nocy się nie powtórzył ,ale tak czy siak zadzwoniłam do mojej gin i powiedziała mi dokładnie co Wy.

cypisia gdyby Ci twardniał brzuch na pewno byś to poczuła. Nagle brzuch staje sie taki naprężony ,że nie da rady palca lekko wgnieść. Czuje się jakby w środku był wielki kamień który rozpycha skórę. A później to mija i wtedy na pewno byś poczułą różnicę.

Kochane jesteście dziewczynki. Dziękuję jeszcze raz
 
reklama
No rzeczywiście to twardnienie brzucha to jakaś plaga. Też mam :baffled: Na szczęście no - spa narazie pomaga. Przez kilka ostatnich dni nie czułam twardnienia to jakaś lżejsza się czuję ;-) i dziecko wykazuje większą ruchliwość.
Ansia M, dzwoń do lekarza i nie martw się bo to nie pomoże. U mnie na przykład brzuch twardnieje jak sie tylko trochę podenerwuję no i oczywiście kiedy dłuższy czas chodzę bez odpoczynku. Warto w takich sytuacjach w miare możliwości "polegiwac sobie". Tak jak piszą dziewczyny no - spa jest bezpieczna w ciąży, to lek rozkurczowy i normalna jest w aptece pez recepty. Ja mam zalecenie 3x1.
Tak jak pisze Cypisia mogą miec wpływ na skracanie szyjki ale nie muszą. W pierwszej ciąży byłam na Fenoterolu właśnie ze względu na twardnienie brzucha a szyjka na szczęście nie zmieniała się.
Ansia, Kabaretka, Cypisia trzymam kciuki aby bylo u Was wszystko OK, będzie napewno:tak::-)

Ja mam teraz skurcze nóg (stóp, łydek):szok: szczególnie w nocy. Łączę to z niedoborem magnezu... Jak myślicie z czym to moze być związane? Może miałyście coś podobnego?

Pozdrawiam cieplutko
Ja miałam drgania powieki i czasem łapały mnie skurcze...odkąd biorę magnez jest dobrze:tak:
 
Ja tez biore magnez ze wzgledu na skurcze lydek,moja lekarka powiedziala tez ze dobry sposob to spac z nogami na poduszcze.:-)
Dzis mialam nieprzespana noc,cala jestem zagrypiona,dobrze ze chociaz nie kaszle,ale bol gardla tragiczny,w aptece nic mi nie chcieli dac,chyba bede musiala przejsc sie do lekarza,,,:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja rowniez wrocilam niedawno z wizyty i wszystko w porzadku, oprocz mojej wagi...:baffled: ale sama jestem sobie winna, bo caly czas mam ochote na slodkie i nie moge sie powstrzmac. Ogolnie na plusie od poczatku ciazy mam juz 10kg i nie za bardzo mnie to uszczesliwia tym bardziej, ze jeszcze trzy miesiace przede mna. Podlaczyli mnie do KTG i serduszko pikalo bardzo ladnie, a maly oczywiscie ruchliwy jak zawsze. Gin zrobil mi jeszcze usg dopochwowe, by sprawdzic jak dluga jest moja szyjka. Wiec jej wymiar to 4cm. Jak na ten okres ciazy to dobry wynik:tak: Ale na ta wage to jestem megia wpieniona:wściekła/y:
 
Powiedzcie mi ile razy dziennie mozna brać nospe i jaką dawke dziennie mozna brac magnezu?
Z góry dziękuje za odpowiedz
 
Ja rowniez wrocilam niedawno z wizyty i wszystko w porzadku, oprocz mojej wagi...:baffled: ale sama jestem sobie winna, bo caly czas mam ochote na slodkie i nie moge sie powstrzmac. Ogolnie na plusie od poczatku ciazy mam juz 10kg i nie za bardzo mnie to uszczesliwia tym bardziej, ze jeszcze trzy miesiace przede mna. Podlaczyli mnie do KTG i serduszko pikalo bardzo ladnie, a maly oczywiscie ruchliwy jak zawsze. Gin zrobil mi jeszcze usg dopochwowe, by sprawdzic jak dluga jest moja szyjka. Wiec jej wymiar to 4cm. Jak na ten okres ciazy to dobry wynik:tak::wściekła/y: Ale na ta wage to jestem megia wpieniona

Jak większość na wagę :-p ale super że wszytko poza nią w porządku :-)

Powiedzcie mi ile razy dziennie mozna brać nospe i jaką dawke dziennie mozna brac magnezu?
Z góry dziękuje za odpowiedz

Lekarz mi mówił, że no-spę (zwykłą) 3x1 i magnez (magne B6) tak samo :tak:.
 
reklama
Do góry