reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

reklama
Powiedzcie mi ile razy dziennie mozna brać nospe i jaką dawke dziennie mozna brac magnezu?
Z góry dziękuje za odpowiedz

Dilajla, niby magnezu nie mozna przedawkowac, bo nadwyzke sie wydali, jak vit c. Jak wezmiesz za duzo, mozesz ponoc co najwyzej biegunki dostac :)
Ja bralam wczesniej ok 250mg dziennie, teraz mam zwiekszona dawke, min. 300mg
 
Dziewczynki mam pytanie :)
Szczegolnie do tych mieszkajacych na wyspach i poslugujacych sie angielskim na codzien :)
Kto mi moze powiedziec jak jest po angielsku:
- szyjka macicy
- zmniejszajaca sie szyjka macicy ??
 
Dziewczynki mam pytanie :)
Szczegolnie do tych mieszkajacych na wyspach i poslugujacych sie angielskim na codzien :)
Kto mi moze powiedziec jak jest po angielsku:
- szyjka macicy
- zmniejszajaca sie szyjka macicy ??

- cervix
- reducing cervix ? - ale może któraś ma lepszy pomysł ?


Odnośnie mojego maluszka - trochę zaczynam się martwić, ponieważ od jakiś 2 tygodni bardzo rzadko czuję ruchy a to już 25 tydzień, są dni że tylko raz na dzień poczuję, że się rusza :no: czy wasze maluchy też bywają tak mało ruchliwe ??? - dodam że na ostatniej wizycie było wszystko w porządku

Jeśli chodzi o moje wizyty to mam co 4 tygodnie (następna w 2 tygodniu marca) i na każdej lekarz bada szyjkę i robi usg
 
Witaj Maleństwo82:-), mój malutki ma różne dni raz rusza sie wiecej raz mniej, ogólnie jest bardziej ruchliwy jak odpoczywam-może spróbuj wiecej odpoczywać i wtedy zauwazysz więcej ruchów:-)
 
Odnośnie mojego maluszka - trochę zaczynam się martwić, ponieważ od jakiś 2 tygodni bardzo rzadko czuję ruchy a to już 25 tydzień, są dni że tylko raz na dzień poczuję, że się rusza :no: czy wasze maluchy też bywają tak mało ruchliwe ??? - dodam że na ostatniej wizycie było wszystko w porządku

Mój maluszek jest raczej ruchliwy, jego ruchy czuję bardzo często w ciągu dnia:tak: Ale nie zamartwiaj się, może po prostu Twoje maleństwo ma taki temperament;-) mojej znajomej synek też bardzo mało ruszał się w brzuszku i po urodzeniu był bardzo spokojnym i bezproblemowym dzieckiem, śmiała się, że tak jakby w ogóle nie miała noworodka w domu:tak:
 
A o co chodzi z tą no-spą?:confused:


Mi chodzilo o to aby dziewczyny na wlasna reke no -spy nie braly bo lekarz sie bardziej na tym zna i jaka dawke przepisac. A po drugie jestesmy w takim stadium ciazy, ze twardnienie brzucha od czasu do czasu nie musi oznaczac nic zlego jak tylko przygotowania macicy do porodu. Wiadomo, kazde lekarstwo trzeba najlepiej przedyskutowac z lekarzem prowadzacym bo On wie co lepsze a przynajmniej powinien wiedziec.
 
reklama
Dziewczyny co jest dobre na okropny bol gardla,oprocz plukania sola,no i meczy mnie tez straszny katar,moze znacie jakies naturalne sposoby oprocz lekarstw?:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry