reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Mnie też głowa wczoraj cały dzionek bolała, ale dzisiaj czuję się super. Wymiotowałam tylko rano, więc mój małżonek się niepokoi, czy aby na pewno wszystko ok... ale dla mnie to dzień wypoczynku. Poza tym reszta objawów została, więc nie wiem czym on się martwi:). Co do tabletek to nie wiem, ja wolę nie brać.
 
reklama
A ja od wczoraj umieram. Przedtem cały dzien mnie mdliło ale jak cos zjadłam to było ok. A wczoraj i dzisiaj mdli mnie mocno a jak cos zjem to rzygam jak kot. Nie mam juz sił normalnie. W poprzednich ciążach nie było takiej tragedi.
Irka, spróbuj zalać łyżeczkę majeranku wrzątkiem, mi na mdłości od razu podziałało, na parę godzin miałam spokój.
 
Lekarka zachęcała do picia herbatki imbirowej - podobno uspokaja żołądek, co o tym sądzicie? ja jeszcze nie zakupiłam tej herbatki, więc nie wiem czy działa, może warto sprobować...:happy:
O herbacie imbirowej słyszałam, słyszałam też, że warto kupić imbir w korzeniu i jak cytryne do herbaty dawać, właśnie na mdłości ma pomóc.
 
Oj tak te nudnosci to okropna sprawa, mi tfu tfu jakby mijaly ale z rana jak jestem na pustym zoladku to jak mnie zlapie to szkoda gadac, musze koniecznie wyprobowac te ciasteczka z imbirem jak polecacie.Poki co to apetytu nadal nie mam i ostatnio zlapalam przeziebienie wiec katar,kaszel,bol glowy a poza herbatka z cytryna i miodem to nic innego nie moge przyjmowac, no i witaminy oczywiscie.Ollutka ja ostatnio tez dostalam bol glowy taki migrenowy, lekkie migotanie swiatla wokol i taka sie czulam rozstrojona, wczesniej jak mnie cos takiego bralo to bralam Aspirine a teraz nie mozna nam nic, slyszlam ze No-Spa jest dozwolona ale ja jej tutaj w Stanach nie mam :( a poza tym dziewczyny to naprawde wspolczuje wszystkim pracujacym bo ja ledwo sie zwlekam z lozka, do tego rozleniwiona jak leniwiec, zero totalne zero energii (prasowanie czeka juz od 2 tyg a kupka rosnie) a jak mialabym pojsc do pracy to juz masakra!podziwiam was i naprwde jestescie silne!mam nadzieje ze te nasze objawy to po 3-im miesiacu przejda calkowicie, jak nie to kurcze ciaza to nic przyjemnego - a agatka077 to sie juz ta 3 razy meczyla i teraz czwarty,jej!nie wyobrazam sobie tego!niesamowita kobieta!
 
Ostatnia edycja:
bee pomyliłas sie w tym caly pikus ze mecze sie dopiero drugi raz jakos przy córkach omijało mnie czulam sie swietnie Jak z synem chodzilam w cizy koszmar do tego stopnia ze cala ciaze tracilam przytomnosc bez jakiejs konkretnej przyczyny wiec obstawiam ze bedzie synek ku uciesze starszego brata :)a i co potwierdza dodatkowo slodycze moga nieistniec do ciazy potrafilam w nocy zjesc sredni sloik nutelli przez noc a teraz nic a nic ale musztarda i ogorki kiszone ida jak woda :)
 
Nudnosci i bol glowy. Dzisiaj kupialam herbatke imbirowo bo moja ginekolog powiedziala ze nie poleca tabletek takich jak aviomarin czy cos innego bo maj nie korzystny wplyw na uklad nerwowy. CHociaz pewnie kazdy lekaz mowi co innego.

Agata077 to juz 4 fasolka Twoja -gratuluje!!!

Bee148 co do porannego wstawania to znam ten bol. Codziennie rano wstaje i bije sie z myslami kwekam i stekam i wstaje w ostatniej chwili. Nie mowiac o tym ze wygladam jak przez okno bo nie mam czasu ani ochoty makijazu zrobic- wrzucam bluze z kapurem i na autobus. Ostatnio kolega z pracy powiedzial mi ze powinnam jakies witaminy wcinac bo strasznie zmeczona jestem i usypiam na biurku na przerwach. Jeszcze nikt nic nie wie oprocz szefowej.
 
agata077 - widac ze coreczki sa grzeczniejsze hi hi, ale kazda z nas jest inna, ale jak wspomnialas o ogorkach kiszonych to chetnie bym wsunela, nie moge tutaj dostac takich prawdziwych polskich ogorasow kwasnych, jedynie w occie a to mi nie odpowiada, ale taki kwas to mmm chetnie bym sobie wypila juz mi sie slinotok zrobil :)
KluseczkaS - slyszalam ze imbirowa herbatka pomoga na mdlosci, wiec lepiej probowac naturalne srodki zamiast sztucznych lekarstw.Mi pomagaja krakersy, i musze w koncu zakupic cynamonowe ciasteczka, teraz Bozonarodzeniowy sezon wiec bedzie duzy wybor!
Dziewczyny potrzebuje waszej porady, mianowicie od dwoch tygodni mecze sie z wzdeciami, brzuch wielki a to dopiero osmy tydzien, twardy i uczucie ciezkosci jak go dotykam, oczywiscie do tego wszystkiego gazy ktore doslownie co chwile, wiec nawet nie ma ulgi jak sie ich pozbede bo za kilka minut nastepne, sa wprawdzie bez zapachu ale jakze to uporczywe!Strasznie mnie to meczy, moze macie jakies naturalne metody jak temu zapobiec?wielkie dzieki z gory
 
bee dieta bogata w blonnik chyba jedyny domowy sposob ja czasami jem activie danona A brzuszkiem sie nie martw ja tez mam juz tak ze latwiej wypiac niz w ciagnac no i pierwsze ciazowe ciuchy musialam zakupic :)
 
reklama
Dziewczynki, czy wy też macie taki okropny ból w przełyku po wymiotach? Może wiecie jak sobie z nim poradzić? Strasznie mnie to męczy:baffled:
 
Do góry