reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

U mnie po wizycie następująco:
Mała waży ok 3500, ilość wód ok, przepływy też, szyjka została wymasowana i rozwarcie na 2 palce... gin powiedział że nie powinnam mieć problemu z urodzeniem... w środę stawiam się w szpitalu. .. jak powiedziałam ze obawiam się indukcji to odparł ze nie widzi powodu żeby wywoływać wiec prawdopodobnie będę czekać w szpitalu na akcje... i tyle...
 
reklama
U mnie na Ktg ok. Zapisało się nawet parę skurczy na poziomie 80-100 potem doktor mnie zbadał i powiedział ze jeszcze nie rodzimy ale mam rozdarcie na dwa palce wiec widać jakiś minimalny postęp. Teraz trochę plamie ale z E miałam tak samo.
W piątek mam kolejne Ktg i jak nie urodze to 19 w poniedziałek mam się stawić na 9 rano w szpitalu.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Indukcje, indukcje :-)
Wychodzi na to, że w najbliższym czasie będzie sporo indukcji wśród Nas:
13/10 - Maran - W KOŃCU!!! Trzymam kciuki, bo jakoś czuję, że póki Ty nie urodzisz to i ja będę jeszcze czekała, więc do dzieła Kochana :-D
14/10 - Ania idzie do szpitala, co prawda póki co bez indukcji, ale już na miejscu, więc blisko bardzo :-)
16/10 - ja do szpitala i pewnie od niedzieli indukcja
19/10 - Reniam do szpitala i pewnie też w ciągu doby, dwóch indukcja :-D

Oczywiście o ile nie urodzimy same wcześniej :-D (nie dotyczy Maran, ona już jedną nogą na fotelu porodowym hahaha)

Czyż to nie poprawia humoru? Bo mi tak :-D
 
Humor poprawia ale pytanie mam do przeterminowanych.
Do kiedy macie zwolnienie bo ja do 14 i w szpitalu mi nie dadzą. Szkoda mi brać wczesniej macierzyńskiego. I nie wiem czy jechać jutro do doktora i czy mi da.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Reniam czemu Cu nie dadza? W pierwszej ciazy bylam po terminie, 13 stawilam sie do szpitala i bylam na patologi, 17 urodzilam i jak.wyszlam to poszlam po zl na patologie za pobyt i normalnie dostalam
 
reniam mi w takim przypadku lekarz mowil, ze nie moze wystawic zwolnienia i jak chce to musze isc do szpitala, a ze ja nie chcialm isc do szpitala to wzielam poprostu wczesniej macierzynski, ale z tego co sie orientuje to niektorzy lekarze wypisuja zwolnienie i po terminie, wiec najlepiej wybierz sie do lekarza i zapytaj
 
reklama
Trzymam kciuki ania i maran zeby wasze akcje sie szybko rozwinely :)

Reniam ja tez mam zwolnienie do terminu porudu potem lekarz mi powiedzial ze na macierzynski juz trzeba

Bylam dzis na ktg rano :) bo oczywiscie cala noc nie spalam wkrecajac sobie rozne historie :/ ktg wyszlo ksiazkowe. Ruchy sa, nawet pare skurczy na poziomie 100-120 (oczywiscie ich nie czuje)
Mam kontrolowac ruchy i jak cos jechac na ktg.

Ogolnie troche sie uspokoilam ale dalej troche sie martwie tyl malym obwodem brzuszka juniora :( na dwoch usg wyszly takie same wymiary :/
 
Do góry