reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

ImageUploadedByForum BabyBoom1444591188.459584.jpg
39 tydzień- mam nadzieje że ostatni ...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1444591188.459584.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1444591188.459584.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 155
reklama
Ja też sobie nie życzę by jeszcze tydzień poczekał. Dwoje dzieci rodziłam po 37 tygodniu ciąży i były donoszone ( syn 3500 g i długi na 54 cm, a córka 3740 g i 57 cm). A jak mały mi w dwa tygodnie przyrósł z 2700 g na 3500 - 3600 g to nie wiem ile musiałabym wypychać w przyszłym tygodniu. Choć mogłabym urodzić we wtorek 13.10 ( dwoje dzieci rodziłam we wtorek). A zresztą jak byłam w szpitalu to lekarka kazała mi wytrzymać do 10.10. A to powiedzmy się udało. Mój gin też mi dał zielone światło na poród i mówił, że dzidzia donoszona.
Asami zmieniam zdanie nie czekaj ! Sio na porodówkę
 
Hej ja już po wizycie, morfologia i mocz Ok.
Na ktg brak skurczy,
szyjka długa i zamknieta na poród narazie się nie zanosi, główka wysoko. Mój gin usciskał mnie na do widzenia i kazal przyjsc 8 tygodni po porodzie. Jeśli nie urodzie do terminu to w tym dniu mam stawić się w szpitalu i oni zdecydują co dalej. Powoli zaczynam się nastawiac na poród w listopadzie :(
 
Wiesz co Kornelcia? Ja też się obawiam, że będzie miał młody ponad 4 kg, ale i mama i koleżanki mnie uspokajają, bo one urodziły takie dzieciaczki sn i nie mówią o tym jak o czymś niewykonalnym. Dla mnie teraz już nie jest za bardzo ważne czy sn czy cc będę rodzić, byle by to mieć za sobą i aby bobasek to przeszedł jakoś bez problemów :-p
 
Kornelcia nie stresuj sie wyjdzie jak bedzie gotowe :)

Ja jestem zalamana :( po wizycie :(
Usg wszystkie pomiary ok poza obwodem brzuszka ktory wskazuje na 33tc tak jak dwa tyg temu. Oczywiscie mam sie nie martwic jutro przyjechac na ktg :( ja sie oczywiscie juz naczytalam o hipotrofi o niedotlenieniu i innych chorobach :( i zagrożeniach.

I mam paciorkowca dostane kroplowke przy porodzie o ile zdążę w miare wczesnie przyjechac tylko ze ja rodzilam 4 godz mlodego 2 godz maje od pierwszych boli to teraz wychodzi ze urodze w godzine :/

O i tyle mam dola jak stąd do australii ; (
 
Masz rację tylko tak mi w głowie siedzi ze jak bym urodziła przed terminem to może było by mniejsze dziecko A tak to na bank bedzie powyzej 4 kg A boję się cc A raczej tego dochodzenia do siebie po cięciu.
Ja mam identyczną sytuację - u mnie już pewnie waga Olka to ponad 4kg a ja też chcę SN i chciałam szybciej urodzić, aby był mniejszy i nie wyszło...

Ja jestem zalamana :( po wizycie :(
Usg wszystkie pomiary ok poza obwodem brzuszka ktory wskazuje na 33tc tak jak dwa tyg temu. Oczywiscie mam sie nie martwic jutro przyjechac na ktg :( ja sie oczywiscie juz naczytalam o hipotrofi o niedotlenieniu i innych chorobach :( i zagrożeniach.
I mam paciorkowca dostane kroplowke przy porodzie o ile zdążę w miare wczesnie przyjechac tylko ze ja rodzilam 4 godz mlodego 2 godz maje od pierwszych boli to teraz wychodzi ze urodze w godzine :/
O i tyle mam dola jak stąd do australii ; (
Paciorkowiec to nie koniec świata :-D U mnie brzuszek jest większy niż reszta hahaha czyli grubas - lepiej jak by był chudy jak Twój :-) A tu się szykuje mały prosiaczek Olinek Okrąglinek :-D Nie denerwuj się na zapas, no przestań wrrrrr Zobacz - ja już po a jeszcze żyję :-D I na KTG byłam dwa razy w zeszłym tygodniu i wszystko jest ok, jestem uspokojona. Ty też będziesz :-D
 
reklama
Do góry