reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

No mama się namęczyła. To był stan wojenny, luty 1982. Jeszcze lekarz na nią krzyczał, żeby aż tak nie krzyczała :/ ale potem ją przeprosił jak mnie zobaczył :p
 
reklama
Wirginia śliczny brzusio! :-D

Ja mam wrażenie że mój mi zmalał :-( nie rosne, nie tyje, ruchów nie czuje uhh już by mogło coś ruszyć a nie..
 
16+3. wyglądam jak wielka osa w tej tunice :D
 

Załączniki

  • 1430387441708.jpg
    1430387441708.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 83
Malinka ja w pewnym momencie też miałam takie wrażenie. To chyba dlatego, że wzdęcia odpuściły.
Ja dziś zrobiłam cotygodniowe zdjęcie i nie mam co wstawiać bo nie widzę różnicy z tym sprzed tygodnia. W sumie to już nawet nie mam ciśnienia na duży brzuch. Już odczuwam różnicę i widzę że to będzie coraz ciężej.
 
wirginia mój właśnie wysoko. z córką miałam nisko caly czas i bardzo okrągły teraz mi sie wydaje że groszek wpadł do żołądka ;)
 
Malinka ja w pewnym momencie też miałam takie wrażenie. To chyba dlatego, że wzdęcia odpuściły.
Ja dziś zrobiłam cotygodniowe zdjęcie i nie mam co wstawiać bo nie widzę różnicy z tym sprzed tygodnia. W sumie to już nawet nie mam ciśnienia na duży brzuch. Już odczuwam różnicę i widzę że to będzie coraz ciężej.

Chyba racja, bo też czuje nawet wieczorem że nie jestem wzdeta.. Zresztą apetyt mam mniejszy.. Ale i tak chce mieć już ładna kuleczke :p i w przeciwieństwie do ciebie mam ciśnienie hihi :p

Wstawię zdjęcie golaska z dzisiaj :-)
 

Załączniki

  • 1430399720462.jpg
    1430399720462.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry