reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

dziewczyny spokojnie :* każda ma jakieś swoje marzenia i to wcale nie znaczy że jest mniej kochającą matką! pewnie że zdrowy chłopak to wielkie szczęście ale zawsze jakieś uklucie wewnątrz pozostaje bo miała być np Karolinka a będzie Karol.
Ja nastawiam się na syna. Chciałbym mieć parke a wiem że mój mąż mimo że totalnie zeswirowal na punkcie córki i świata poza nią nie widzi to też skrycie chciałby przedłużyć nazwisko. Jeśli w brzuszku jest Milenka a nie Gabryś to też chwilkę mi zajmie przetrawienie ale na prawdę nie ma nic ważniejszego niż zdrowie bobasa. Zapytajcie np Lenati ...

Podpisuje się pod tym każda konczyna! :-) lepiej bym tego nie ujęła :-)

No my chcieliśmy dziewczynkę i jak na razie wychodzi na to że się udało, ale czekamy na razie na polowkowe i szykujemy się na to że może nagle zobaczymy siurka :p choć że mogłoby już tak zostać :-)

Słyszałam też komentarz zanim płeć poznaliśmy.. Powiedzieliśmy że chcielibyśmy dziewczynkę, bo ktoś się zapytał, na co usłyszałam "ale jak będzie synus to będziecie go kochać? " mówię wam ręce opadają, nie wiem skąd się biorą takie komentarze.

Chcieć to my sobie możemy, ale i tak na każdym usg interesowało nas tylko jak zdrówko maleństwa bo to jest najważniejsze! A płeć to już dodatek i ciekawość :-)
 
reklama
16t3d Mam wrażenie że nic nie urosłam :(
DSCF5681.jpg
 

Załączniki

  • DSCF5681.jpg
    DSCF5681.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 91
Reniam - kolejna chudzinko... gdzie ta Twoja dzidzia?

Dziewczyny - dziękuję Wam za wsparcie. Naprawdę. Wczoraj musiałam się wyżalić mamie, to tylko się śmiała (ale tak serdecznie), że ona rozumie no i czy chcę oddać do ochronki jak by był chłopak (to żartobliwie). Powiedziałam, że jednak nie i wezmę co dają i jakoś zaczęłam to przetrawiać. A dzisiaj rozmawiałam o tym z M. I on też mnie zrozumiał, bo wie że ja jakaś babska jestem. Powiedział, że jak będzie ok wszystko i będzie nas stać to się jeszcze o córkę postaramy. A moja córcia już chce ciuszki kupować, więc jest dobrze. Powoli to przyswajam.
Dla mnie oczywiście też najważniejsze że zdrowe, tylko się jakoś tak kretyńsko nastawiłam. Głupota plus hormony i wyszło co wyszło.
Dzisiaj o 19 jadę z córcią do Medicover na badanie, to może poproszę o podanie długości ciałka. Zwłaszcza że moja mała prowadzi dziennik i ona sobie zaznacza tam długość rodzeństwa od początku i teraz była bardzo zawiedziona :-)
 
Mnie ostatnio na usg pani doktor nie chciała podać długości dziecka twierdząc,że na tym etapie ciąży bierze się pod uwagę tylko wagę ale mam nadzieję że na połówkowym za miesiąc się jednak dowiem wszystkiego
 
reniam ojej jakaś ty chuda

dreamgirl super masz córę hehe ze nawet sobie długosc rysuje ;) ee tam z tym nastawieniem, pewnie polowa z nas tak ma, zaraz sie nastawisz ze bedzie chlopak , tak jak ja mialam poprzednio, daj znac jakdlugi bobas i co tam upolowałyście :D
 
Ja po wizycie. Zdjęcia nie mam poprosiłam doktora żeby zajrzał między nóżki. Powiedział ze jak na jego oko wygląda na dziewczynkę ale głowy nie daje bo trochę zaciśnięte miało nozki i nie mógł dobrze się przy patrzeć.
Dolga nie wiem czy chuda raka normalna. Ważę teraz 57,5 kg.
 
reklama
Do góry