reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
Buuuu, wy wszystkie takie chude... :( Załamka.
Ja ważę już 77kg. a wzrost 159cm :/
Natomiast mam silne postanowienie powrotu do wagi z wakacji, czyli około 58kg. Założymy taki wątek? Oczywiście po porodzie...
 
Akatsuki oooo w koncu wszytsko ładnie dojrzałam, jakies wyrazniejsze te zdjecie, ale brzuchol masz niezly, szybciuchno rosnie i fakt dosyc wysoko jest

malinka a idz u ciebie to tam nic nie widac :)

wirginia pewnie sie pozniej zrobi okrągły, rozne są brzuchale ;)

dreamgirl ja tez waga ciężka, wiec spoko, zamierzam wrocic do wagi sprzed pierwszej ciazy, ale powoli powoli kiedys sie zbiore :D zreszta ja nigdy do szczuplutkich nie należałam i mi tam z tym dobrze :p
 
Buuuu, wy wszystkie takie chude... :( Załamka.
Ja ważę już 77kg. a wzrost 159cm :/
Natomiast mam silne postanowienie powrotu do wagi z wakacji, czyli około 58kg. Założymy taki wątek? Oczywiście po porodzie...

Jestem za :-D po ciąży chce dojść do 56 kg więc jak najbardziej możemy się wspierać :-) zanim zaciazylam byłam aktywna i dazylam do mniejszej wagi i już przy 60 czułam się świetnie a te 56 to takie marzenie więc zobaczymy co wyjdzie :-)

Akatsuki oooo w koncu wszytsko ładnie dojrzałam, jakies wyrazniejsze te zdjecie, ale brzuchol masz niezly, szybciuchno rosnie i fakt dosyc wysoko jest

malinka a idz u ciebie to tam nic nie widac :)

wirginia pewnie sie pozniej zrobi okrągły, rozne są brzuchale ;)

dreamgirl ja tez waga ciężka, wiec spoko, zamierzam wrocic do wagi sprzed pierwszej ciazy, ale powoli powoli kiedys sie zbiore :D zreszta ja nigdy do szczuplutkich nie należałam i mi tam z tym dobrze :p

Dolga dzięki :p ja się cieszę że mam to wybrzuszenie (wcześniej byłam płaska) i dopatruje się każdego milimetra a ty mi tu taki tekst :p
 
dreamgirl, ja tez jestem kawał baby, nie tyle co pulchna co ciężkiej budowy dlatego w ciąże wchodziłam z wagą 68kg do 162 cm : ) nie przejmuj się, po tej ciąży masz status quo więc możesz sie wziąć za siebie żeby osiągnąć wymarzona wagę : ) ja mam taki zamiar : )
 
reklama
dziewczyny pięknie rośnie,
Akatsuki jaki ładny okrągły brzuszek :-)
Malinka Ty chudzinko!

ja też po ciąży chciałabym wrócić jak najszybciej do wagi, narazie jestem na+1kg ale wiem że dopiero tycie się u mnie zacznie bo tak było z corką, od 5-go miesiąca 17 kg :-p
chce ważyć po ciąży tak jak teraz pprzed czyli 66 kg a mam 180cm wzrostu..
 
Do góry