reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Dolga ja za to miałam co dzwigać, oj miałam brzuchy miałam wielkieeee :D ale co tam

Dolga dzidziuś słodziaczek brzuszek też już widać fajny dziewczyny
 
reklama
Dolga ja też bym chciała taki, żeby było widać, że brzusio ciążowy ale nie jakiś bardzo duży bo ja nawet jak przytyje pare kilo to już mi ciężej się chodzi, wstaje itp.
No i fajnie by było gdyby na święta był bardziej widoczny bo mam ochotę się nim chwalić całemu światu :p ale wątpię żeby przez te 1,5 tygodnia coś się zmieniło.
 
powiedziałabym że też tak gdzies 17-ty haha :-D jutro zrobię fotkę rano jak nei zapomnę :-)
a to zdjęcie tuż przed porodem rok temu :p
DSC06796.jpg
 

Załączniki

  • DSC06796.jpg
    DSC06796.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 96
Małkus, fajnyyy! [emoji6]
Znalazłam też swój przedporodowy. Zdjęcie wykonane o godz. 15:12. A ok. godz. 23:00 zaczął się poród, wody mi odeszły.
uploadfromtaptalk1427292370498.jpg

Kurka, chciałabym mieć już poród za sobą [emoji53] . Ja generalnie jestem średnią entuzjastką bycia w ciąży. Zazdroszczę tym dziewczynom, które mają z tego frajdę. Ja bym wolała dziecko w kapuście znaleźć, albo, żeby mi bocian podrzucił. Pomijam ograniczenia fizyczne, dolegliwości. Ale ten stres.... Np. "rusza się, czy się nie rusza. Kurde zjadłam czekoladę a ono nic..."
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1427292370498.jpg
    uploadfromtaptalk1427292370498.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 146
ladyk ale piłeczka :-) mniejszy od mojego :-) ale ja przypakowałam 17 kg :p mam to samo!! mówię zawszę żę gdyby nie ciąża i porody to chciałabym meić więcej dzieci, dla mnie ciąża to największy stres...

ps. mi też wody odeszły o 23:00 haaaa
 
reklama
Do góry