reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Małkus, fajnyyy! [emoji6]
Znalazłam też swój przedporodowy. Zdjęcie wykonane o godz. 15:12. A ok. godz. 23:00 zaczął się poród, wody mi odeszły.
Zobacz załącznik 677726

Kurka, chciałabym mieć już poród za sobą [emoji53] . Ja generalnie jestem średnią entuzjastką bycia w ciąży. Zazdroszczę tym dziewczynom, które mają z tego frajdę. Ja bym wolała dziecko w kapuście znaleźć, albo, żeby mi bocian podrzucił. Pomijam ograniczenia fizyczne, dolegliwości. Ale ten stres.... Np. "rusza się, czy się nie rusza. Kurde zjadłam czekoladę a ono nic..."

Lady- ufff bo już myślałam że tylko ja jedna mam taką akcję z ciążą ;) mogę mieć i z 6 byle by tylko jakoś tę ciąże ominąć ;) zawsze mnie ten stan denerwował, ciągły stres, pomijam hardcory rygolettowe, nie jedz tego nie rób tamtego.... No i u mnie długo brzucha nie widać więc nawet nie ma się na co poużalać lub pocieszyć ;) Fajnie by tak jak kangurzyce w torbie nosić i zmieniać jej kolory ;)

Dziewczynki brzucholki przecudne i te małe i te większe. No i wszystkie fasolki to już nie fasolki to już mali wielcy ludzie!
 
reklama
Ela śliczny zdidziolek, czyli jednak byłaś w szpitalu?
haha Buba no dokładnie, fajnei by było, mój mąż marzy o trójce ale ja mu mówiłam że trzeciej ciąży sobie nie wobrażam to on mi zaczał mówić o adopcji i to bardzo poważnie :-) ale neiwiem czy bym się zdecydowała...
 
Ja swojemu zapowiedziałam, że w październiku kończymy prokreację, a ten mi wyjeżdża z tekstem, że za kilka lat może czwarte. To mu uprzejmie zaoferowałam, że po porodzie oddam mu swoją macicę, się przeszczepi i niech sam rodzi mądrala [emoji41] .
Cieszę się, że nie jestem osamotniona w moim odczuciu [emoji6] .
 
Ela śliczny zdidziolek, czyli jednak byłaś w szpitalu?
haha Buba no dokładnie, fajnei by było, mój mąż marzy o trójce ale ja mu mówiłam że trzeciej ciąży sobie nie wobrażam to on mi zaczał mówić o adopcji i to bardzo poważnie :-) ale neiwiem czy bym się zdecydowała...

Tak byłam mój maż zaczął panikować... Wiec dla świetego spokoju poszłam. Muszę jednak przyznać ze cieszę sie ze to zrobiłam, po pierwsze opiekę medyczna dziś miałam na skale Polska !!! Zbadała mnie pani ginekolog nawet wzięła wymaz do analizy żeby ustalić przyczynę krwawień. Wszystko wytłumaczyła i doradziła. Super muszę przyznać! [emoji1]
 
Ladyk, małukas ekstra brzuchole, no miejmy nadzieje, że teraz nie bedą wieksze, ja też swoj znalazłam, omg nie moge sobie wyobrazic, że znowu bede chodziła jak słonica :/

IMAG0178[1].jpg
 

Załączniki

  • IMAG0178[1].jpg
    IMAG0178[1].jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 107
Ojjj brzuch brzuchem, ale jednak ciężko jest, a po porodzie to byłam w szoku jak to można wejść normalnie po schodach bez zadyszki, oj jak było miło, ubrac się w swoje przedciążowe ubrania;)
 
oj racja haha, ciągłe zadyszki, chód pingwina ale wam powiem że ja naprwdę bardzo dobrze się czułam z brzuszkiem, czułąm się poporstu piękna i wiem że teraz też sie będę tak czuć jak będzie brzuszek i już się nie mogę doczekać :-)

a to mój brzuchol dziś rano, już wystaje, a spodnie sobie wczoraj uszyłam ;-)
DSC01131 (2).jpg
 

Załączniki

  • DSC01131 (2).jpg
    DSC01131 (2).jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 125
reklama
Do góry