reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Akatsuki u nas było podobnie, jeszcze gadali ze uuu T chyba zawiedziony... debile...a teraz jak wiedzą że synuś to znów mój ulubiony tekst nooo w końcu T będzie miał dziedzica pff
 
reklama
Xmamuska mnie pytali czy bedziemy jeszcze probowac ;) a co to niby w chinach czy w indiach zyjemy, ze dziewczynki to dzieci gorszej kategorii? Fakt, od zawsze marzylam o synu, ale nie za wszelka cene, nie dopuszcze sie w tym celu in vitro i selekcji zarodków.
 
Nie chciał się pokazywać 20t 4d 363g. Na 100% chłopak.
 

Załączniki

  • 1433189720719.jpg
    1433189720719.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 82
Akatsuki gratuluję córki! !
Wyobrazcie sobie jak mnie żałują ze będę mieć 4 syna
Ostatnio mi koleżanka wprost powiedziała że bardzo ja zawiodłam ze znowu chłopak a jej na to ze właśnie chyba ja i ludzi bo ja iM się cieszymy a M jest wręcz dumny ze na synów trochę głupio się jej zrobiło
 
Akatsuki,

Tez to znam. U mnie nic nie mówią, ale u Ł stale tylko gadka, że mój nie będzie miał dziedzica i, że mamy naprawdę ogromnego pecha bo przy dwójce by dwie dziewuchy się trafiły... Nikt nie pomyśli, że my jesteśmy szczęśliwi bo dzieci zdrowe. Najważniejsze, że nie udało się zrobić syna, którego i tak najpewniej by nie udało mi się donosic :/
 
Akatsuki gratulacje Córeczki ;) super będzie babiniec w domu ;)

Morgana gratulacje chłopca ;) śliczny dziubek ;)

U nas jak słyszą ze pierwsza dziewczynka, to mówią "niech sie G nie martwi, następny będzie syn" ja nie wiem co ludzie maja w głowach....
 
reklama
Akatsuki gratulacje :) olać innych, toć to Wasze prywatne i osobiste dzieci. Nic innym do tego.
Morgana Tobie również gratulacje synka :)

Ja się przyznam, że też mówiłam i dalej mówię, że lepiej pierwszego mieć syna. Jakie mam argumenty? Otóż takie, że ja chciałam mieć pierwszego syna. :D nie kręciły mnie różowe ciuszki i spineczki więc zostawiłam sobie to na później. Mówią, że starszy brat zaopiekuje się młodszą siostrą ale u mnie się to nie sprawdziło. Ogólnie więc jest to chyba kwestia upodobań osobistych więc dziwne, że ludzie myślą, że ktoś inny, albo nawet wszyscy, myślą tak samo. No ale chyba nie warto się tym przejmować ;)
 
Do góry