reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Bylam dzis z Mama w sklepie dzieciecym i kupilysmy sliczny komplecik: czapeczke, szalik i rekawiczki :-) Wiec mojej Malej zima juz nie straszna :-)

I w tym samym sklepie byl fajny wozek (waga z gondola 12,5kg) - leciutki i bardzo zgrabny. Chcialabym, zebyscie ocenily jak Wam sie podoba :-)
http://www.emjot.com.pl/wozki_dzieciece_miyo.html
T
en w sklepie jest w kolorze miyo22-zielony :-) Moge juz jutro podjechac i go kupic. Napiszcie co myslicie :-)
 
reklama
Melisa śmiać mi się z nas chce, bo każdy nasz zakup musi być zopiniowany na BB :-D moje zdanie jest takie, że przede wszystkim kolorek fajny, bo ja lubię taką zieleń :) choć dla dziewczynki wybrałabym ten ciemny fiolet ... gondola wygląda całkiem fajnie, za to spacerówka jakoś kosmicznie, ale to może wrażenie przez tą osłonkę na nóżki - szkoda, że nie ma zdjęcia bez niej... ogólnie na plus - a cena??
 
Melisa śmiać mi się z nas chce, bo każdy nasz zakup musi być zopiniowany na BB :-D moje zdanie jest takie, że przede wszystkim kolorek fajny, bo ja lubię taką zieleń :) choć dla dziewczynki wybrałabym ten ciemny fiolet ... gondola wygląda całkiem fajnie, za to spacerówka jakoś kosmicznie, ale to może wrażenie przez tą osłonkę na nóżki - szkoda, że nie ma zdjęcia bez niej... ogólnie na plus - a cena??

No wlasnie spacerowka na zywo wyglada duzo lepiej - tu ze wzgledu na ta oslonke- smiesznie :-) A cena bardzo niska - ok. 1300zl. Mnie przede wszystkim kusi waga :-) I w sklepie prezentuje sie super :-)
 
Tu jest zdjecie spacerowki :-)


Ale i tak nie wyglada tak fajnie jak na zywo :-)
 

Załączniki

  • spacerowka.jpg
    spacerowka.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Fajny wózeczek:)) Naprawdę, też bym się nie zastanawiała. Jeśli chodzi o kolor to superr, dodam, że jA też kupiłam dla mojej Hani zielony wózeczek :)
 
reklama
Wózek bardzo ładnie się prezentuje, cena doskonała.

A tu mam linka do poczytania dla tych co myslą o chuście Czuj dziecko, uwolnij ręce - noś w chuście! - Trójka - polskieradio.plle fajnie idą święta, tak jakoś powoli zaczyna to być czuć:-) Waszym śladem trochę posprzątałam w domu i humorek mi się polepszył.
 
Do góry