reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Fazerkam to super.1
A ja dzisiaj na spacerze zahaczyłam o aptekę i zrobiłam zakupy porodowo- wyprawkowe. Oprócz tego kupiłam koszulę do karmienia. Czyli powoli coś i ja kupuję.
 
reklama
Alka:) ten co ma 3 gwiazdki to jest poprzedni model citi:) w 2000 którymś wprowadzili udoskonalenia i wszystkie z rokiem produkcji powyżej mają 4 gwiazdki:):) co nawet widać w tym teście co linka podałaś:)
 
reklama
ja niestety muszę przełożyć zakup wózka na koniec grudnia, na szczęście mamy pożyczony fotelik więc spokojnie wrócimy ze szpital do domu:)
A bardzo się cieszę bo przyszły zamówione mebelki z klupśa, niestety jeszcze nie możemy ich poskładać bo kończymy remont ale cieszę się że już są.
I tak samo przyszły zamówione literki z imieniem Jasia do powieszenia nad łóżeczko - takie słodkie że już bym wieszała:)
 
Do góry