reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Melisa, wózeczek bardzo ładny, pompowane kółka - super. Jeżeli mogłabym Ci tylko coś doradzić to fajnie by było przymierzyć do spacerówki jakieś większe dziecko n 1,5 roczne. Ja też kupowałam wózek 3w1 , z gondoli byłam bardzo zadowolona była obszerna i na długo mi wystarczyła ale spacerówka kompletnie się nie sprawdziła bo siedzisko okazało się za wąskie nie mówiąc już o wożeniu dziecka w kombinezonie zimowym czy śpiworze. Może jak będziecie jutro w tym sklepie to będzie tam jakieś takie dziecko które mogłoby Wam za testera porobić :-)

A czy podnóżek też się rozkłada do pozycji leżącej, tak żeby śpiącemu dziecku nóżki nie zwisały?
 
reklama
Melisa - wózek prezentuje się bardzo fajnie ale poczytaj jeszcze opinie o nim na necie, jak się użytkuje itp.
Wiesz co by nie było ;-) ten niebieski jest boski.
 
A ja słuchajcie zastanawiam się na laktatorem czy kupować już, czy poczekac po porodzie. Miałam kupiony przed Jakubem a okazała się kompletnie zbędny, bo tak mało miałam pokarmu.
 
Melisa:) super wózio:) ja bym jeszcze popatrzyła czy są do niego adaptery do fotelika maxi cosi (o ile nadal decydujesz się jak ja na citi):):)

a my dziś na prawie ostatnich zakupach byliśmy:):)

jutro jedziemy po:

przewijak,
lampkę,
kosmetyki dla mnie do szpitala,
podkłady,
herbatkę,
staniki:)

poza tym jutro zamawiamy na allegro materacyk, koszule dla mnie i szlafrok:) pozostanie jeszcze kupienie fotelika (czekamy na promocję) i gaziki jałowe, ale to w styczniu, bo nie chce, żeby mi się "rozjałowiły" do tego czasu:-D:-D
 
Asiuk, ja bym poczekała z tym laktatorem. Ale rozejrzyj się po necie i wybierz jakiś dla siebie i najlepiej sprawdź gdzie taki będziesz mogla dostać albo gdzie wysłać męża w razie czego. Bo jak nagle sie okaże że jest Ci potrzebny to nie będzie czasu na zastanawianie się. Ja byłam taka zielona przy pierwszym dziecku, nawet nie przypuszczałam że może być mi potrzebny. W piątek wieczorem na szybko mój mąż jeździł po marketach i aptekach żeby kupić cokolwiek bo moje dziecko się zbuntowało i nie chciało ssać piersi. Po weekendzie kupiłam laktator elektryczny z którego korzystałam przez 10 miesięcy . A może masz jakąś koleżankę która mogłaby Ci pożyczyć laktator tak na wszelki wypadek żeby coś mieć w razie potrzeby.
 
Melisa, wózeczek bardzo ładny, pompowane kółka - super. Jeżeli mogłabym Ci tylko coś doradzić to fajnie by było przymierzyć do spacerówki jakieś większe dziecko n 1,5 roczne. Ja też kupowałam wózek 3w1 , z gondoli byłam bardzo zadowolona była obszerna i na długo mi wystarczyła ale spacerówka kompletnie się nie sprawdziła bo siedzisko okazało się za wąskie nie mówiąc już o wożeniu dziecka w kombinezonie zimowym czy śpiworze. Może jak będziecie jutro w tym sklepie to będzie tam jakieś takie dziecko które mogłoby Wam za testera porobić.
A czy podnóżek też się rozkłada do pozycji leżącej, tak żeby śpiącemu dziecku nóżki nie zwisały?​
Tak- podnozek jest regulowany :-)
Pewnie i masz racje z tym przymierzaniem-ale nie sadze, zebym testera znalazla :-) Na oko jest spory i wydaje mi sie, ze starczy na dlugo, a jezeli nie, to sie kupi jakas spacerowke jak Mala podrosnie :-)

Melisa:) super wózio:) ja bym jeszcze popatrzyła czy są do niego adaptery do fotelika maxi cosi (o ile nadal decydujesz się jak ja na citi):):)


Wlasnie pytalam i chyba nie ma. Ale na necie pisze, ze jest (musze sie jutro dopytac). Ale gdyby nie bylo to wtedy kupilabym 3w1 (bo i tak bardzo tanio wychodzi), a fotelik Maxi-Cosi do samochodu osobno. Nie musialabym wtedy za kazdym razem go z samochodu odpinac. A na zakupy bralabym fotelik z wozka (jest bardzo ladny) :-)

 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny szukam jakiegos ładnego biustonosza do karmienia z miseczką F lub G czy możecie coś polecić? Chodzi mi o to żeby ładnie biust otrzymywał. Przeglądam allegro ale zdjęcia są robione na modelkach o mniejszym biuście :-(
 
reklama
Melisa fajny ten wózeczek. My jutro mamy jechać. Ciekawe, czy coś wybierzemy. Chciałabym kupić taki 2w1 i oddzielnie jakiś dobry fotelik. Ale oczywiście Mój M. uważa, że wszystkie foteliki są takie same i mały nie będzie tak dużo i daleko jeździł.
 
Do góry