reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Oto nasze ostatnie zakupy prócz śpiworka który dostaliśmy w prezencie ;)
Te kilka ciuszków kupiłam w sklepie z angielską odzieżą na wagę wyszło 4zł za wszystko ;D
IMG_0233.JPGIMG_0234.JPGIMG_0235.JPGIMG_0236.JPGIMG_0230.JPGIMG_0231.JPGIMG_0232.JPGIMG_0237.JPG
 
Bakaalia dobry pomysł z kupowaniem na wagę. Ja ostatnio super dwa śpiworki widziałam ale troszkę droższe po 15zł. Poszłam jednak do tego sklepu dwa dni potem myśląc, że jeszcze będzie i niestety już nie było. Ja widziałam, że w szpitalu to ubierają dzieciaczki głównie w śpioszki, kaftaniki, body i pajacyki. Są dodatkowo otulone rożkami i kocykami takimi z akrylu.
 
trzeba jakoś sobie radzić jak nie można wszystkiego nowego kupować, wiadomo materacyk do wózka nowy mam, ale jak ciuszki dorwę za kilka groszy i w świetnym stanie to się nie waham czy to dla mnie czy dla P. ;)
 
Bakaalia-zgadzam się z Tobą, też mi się zdarza odwiedzać "te sklepiki":).Dla Maleństwa pokupowałam fajne ciuszki z NEXT,Marks &Spencer itp.I dla siebie też mi się uda czasem wypatrzeć coś fajnego.Wiadomo,że niektóre rzeczy będą nówka nieśmigana:-D.Ale jak coś jest w świetnym stanie to dlaczego nie kupić.
 
elastico ja jestem pod wrażeniem, ja nie mogłabym sobie na to pozwolić ze względów finansowych wolałam rozłożyć wszystko w czasie tych 9 miesięcy, bo po porodzie nie dość że nie miałabym jak tego zrobić (P. w pracy a ja sama bez pojazdu a do miasta 8km..) a po drugie nie wiadomo czy pieniądze by były.
;D
 
reklama
wiesz tylko u nas jest tak; łózeczko, wanienka, materac itd ma kupic babcia tzn zadeklarowala sie bo kazdemu kupowala... wiec tu nie mamy wiele do gadki poza tym, ze mamy wybrac sprzet ona zaplaci.
ubranek dostaniemy pewno duzo od bratówki mojego... bo ma male dziewczynki wiec tez nie ma najgorzej. cos tam kupimy (to drogie nie jest)
butelki i cala ta ferajna tez nie nalezy do najdrozszych.
nasza kwestia jest zakup w zasadzie wozka... a wózek z calym osprzetem to tak patrzalam jakos kwota okolo 600zł- zalezy jaki..

więc myslę, ze damy rade :)
 
Do góry