reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Sarat-fajne ubranka licytujesz, daj znać jak Ci poszło. A komoda rewelacja, szkoda że u mnie nie ma miejsca, żeby coś takiego postawić.Maleństwo będzie z Nami spało w naszej sypialni, a duża to ona nie jest.Cały czas się zastanawiam, gdzie łóżeczko wstawię-bo albo mam wolne koło okna, albo na wprost drzwi.
Asiuk-ja chyba założę krótkie body, jeśli na to będzie ciepły pajac-albo jak marys16 lżejszy pajacyk, na to cieplejszy.Ale jak to dokładnie będzie to sama nie wiem.Wszystkiego się pewnie nauczymy,czasu trzeba.Mówi się, że zawsze o jedną warstwę więcej niż Ty sama masz na sobie-chyba:)A z walizką to Ci powiem, że nie mam pojęcia kiedy się zabiorę za pakowanie.W planach styczniowych mam dopiero zakup koszuli do szpitala, bo nie wiem ile jeszcze przytyję.I może XXL być nawet dobra.:-D
Alka-ja wiem tylko, że nie będę kupować rajstopek:)
 
nowości Franusia
IMG_0314.jpgIMG_0316.jpgIMG_0319.jpgIMG_0321.jpgIMG_0322.jpgIMG_0323.jpgIMG_0326.jpgIMG_0327.jpgIMG_0329.jpg
 
Ala - sweterek w tygryska przesłodki, w ta kamizelka z koszulą MEGA, bardzo mi się podobają chłopcy Ci mniejsi i Ci większy w takim zestawieniu :-)
 
Alka pytałaś o walizkę do szpitala? Otóż ja już mam spakowaną od jakiegoś tygodnia :-) i to w ten sposób, że na każdy dzień w szpitalu mam przygotowany komplecik, skarpeteczki, czpeczki itp. A na wyjście zakładam bodziaka (taki bez nogawczek i rękawków) na to welurowe body, skarpeteczki, misiowy kombinezoniki to jeszcze w szpiworek i do fotelika. Chyba będzie ciepło?
Mam tez już poprawne wszystkie ubranka do 6 cy a poprasowane te do rozmiaru 62. Ale ja jestem szybka bo przede mną przeprowadzka do Belgii więc wolę nie być zaskoczona :-)
 
reklama
A ja coś nie mogę się zmobilizować aby spakować torbę do szpitala :sorry: dla małej mam już wszystko, dla mnie brakuje mi tylko piżamki i wkładek laktacyjnych ale mimo to przeraża mnie chyba pakowanie się do szpitala i świadomość że poród się zbliża.
Od 22 listopada zaczynamy szkołę rodzenia w szpitalu (położna załatwiła miejsce) mam nadzieję że dam radę wysiedzieć bo już coraz ciężej z brzuszkiem.
 
Do góry