reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

reklama
Witam,
Drogie Panie zpraszam na moje aukcjie, wystawiłam troszkę rzeczy po moim synku
biggrin.gif
. Rzeczy są bardzo dobre jakościowo, w bardzo dobrym stanie. Wyprane wyprasowane. Można śliczną wyprawkę z nich zrobić. UWAGA - dużo ubranek to unisex.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Życzę szczęśliwych rozwiązań
 
Dorotka - hehehe :-D Mój Przemek też lubi różowe rzeczy. Ma jednego różowego klauna i bardzo go lubi, no i jak coś dla małej różowego kupię to ogląda to, przytula i taki oczarowany tym jest :-D

Powiedzcie mi ile kupić pieluszek tetrowych? Chodzi mi o to, żeby były do wycierania malca, kąpania itp. Bo ja mam 15 ( już wyprane) ale dzisiaj oświeciła mnie ciocia, że co najmniej sto :confused:
Planuję jeszcze kilka flanelowych z jakimiś nadrukami. Ale już nie wiem.

Ja miałam przy Przemku 5 tetrowych i 3 flanelowe i starczyło. A on strasznie ulewał... Więc moim zdaniem 15 spokojnie wystarczy, jeśli to ma być do celów innych niż pielucha na pupę zakładana.
 
Jejku jak czytam Was w tym wątku, to dociera do mnie, że najwyższy czas wybrać się na zakupy:D
Do tej pory nasz Młody ma tylko skompletowane ubranka, kocyk który dostaliśmy od przyjaciółki gdy poznaliśmy płeć i pozytywkę, która nas co wieczór usypia:D
 
reklama
Do góry