reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Witam,
Drogie Panie zpraszam na moje aukcjie, wystawiłam troszkę rzeczy po moim synku
biggrin.gif
. Rzeczy są bardzo dobre jakościowo, w bardzo dobrym stanie. Wyprane wyprasowane. Można śliczną wyprawkę z nich zrobić. UWAGA - dużo ubranek to unisex.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Życzę szczęśliwych rozwiązań
 
Dorotka - hehehe :-D Mój Przemek też lubi różowe rzeczy. Ma jednego różowego klauna i bardzo go lubi, no i jak coś dla małej różowego kupię to ogląda to, przytula i taki oczarowany tym jest :-D

Powiedzcie mi ile kupić pieluszek tetrowych? Chodzi mi o to, żeby były do wycierania malca, kąpania itp. Bo ja mam 15 ( już wyprane) ale dzisiaj oświeciła mnie ciocia, że co najmniej sto :confused:
Planuję jeszcze kilka flanelowych z jakimiś nadrukami. Ale już nie wiem.

Ja miałam przy Przemku 5 tetrowych i 3 flanelowe i starczyło. A on strasznie ulewał... Więc moim zdaniem 15 spokojnie wystarczy, jeśli to ma być do celów innych niż pielucha na pupę zakładana.
 
Jejku jak czytam Was w tym wątku, to dociera do mnie, że najwyższy czas wybrać się na zakupy:D
Do tej pory nasz Młody ma tylko skompletowane ubranka, kocyk który dostaliśmy od przyjaciółki gdy poznaliśmy płeć i pozytywkę, która nas co wieczór usypia:D
 
reklama
Do góry