reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Dziewczyny prześliczne ubranka i nie tylko:) Szalejecie ale nie dziwię się, mam to samo:-) Ja wczoraj dostałam od kuzynki z Anglii ubranka i normalnie przesłodkie są, wrzucę parę fotek, do tego jeszcze są bodziaki, śpioszki, spodenki, bluzy i kaftaniki, niedrapki ale sfotografowałam tylko kilka sztuk, bo wszystkie by się chyba nie zmieściły:) A więc:


Zdjęcie065.jpgKomplet pościeli w nutki:)
Zdjęcie072.jpgKomplecik
SpodenkiZdjęcie071.jpg Sweterek i spodenkiZdjęcie070.jpg
KomplecikZdjęcie069.jpg CzapeczkiZdjęcie068.jpg
BucikiZdjęcie067.jpgKombinezonikZdjęcie066.jpg
Komplet 2 ręczniki kąpielowe z kapturkiem+ rękawica do mycia+ 2 myjkiZdjęcie064.jpg
KomplecikZdjęcie073.jpg
 
reklama
tiramisu: dokladnie o tym samym pomyslalam pieniadze nie duze a zestaw fajny:) w niedziele bedzie juz u nas bo odbierzemy sobie osobiscie bedac u tesciowej:)

Anisia: super Ubranka - za granica mozna dostac naprawde super ubranka dla chłopcow...
 
Tetry nie zamierzam używać zamiast jednorazowych ( zaharowałabym się ) też myślę, że 15 plus kilka flanelowych to wystarczająco. Więc już nie martwię się i nic nie dokupuję.;-)
 
Dziewczyny czy któraś z Was kupowała wyprawkę maluchowi przez allegro? Ja się właśnie przymierzam do zakupu pieluch tetrowych, flanelowych i innych pierdółek i pomyślałam, że macie może jakiegoś zaufanego i taniego allegrowicza? :)))
 
Dziewczyny czy któraś z Was kupowała wyprawkę maluchowi przez allegro? Ja się właśnie przymierzam do zakupu pieluch tetrowych, flanelowych i innych pierdółek i pomyślałam, że macie może jakiegoś zaufanego i taniego allegrowicza? :)))
sprzedawca r_p77 ja u niego kupowałam :)
chciałam wcisnąć cytuj, a wcisnęłam podziękowanie hehe :)
 
reklama
Do góry