reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
wow dziewczyny ale szalejecie:-)
ja mam juz wszystko uprane i poprasowane i nawet ostatnio mialam koncepcje jak poukladac rzeczy dla niuni zeby sie wszystko zmiescilo w 2 komody no i zmiescilo sie :-)
pozniej wstawie zdjecia jak to wyglada:-)
Agness gratuluje udanych zakupow :-)
Alka cudne te twoje ciuszki:-)
Oceanica garatuluje zakupu lozeczka:-)
Pola slodko to wyglada jak jest tak ladnie wyglada i czuc juz ze niunia przyjdzie na swiat niedlugo:-)
Malutka ubranka swietne a buciki poprostu cudne:-)
 
I znowu kasa poszła... Tym razem głównie na starszaka. Dokupiliśmy Młodemu dostawkę do wózka - taką, że jak się nóżki trzylatka zmęczą to będzie mógł jechać na stojąco.
A dla maluszka butelkę samosterylizującą Lovi i smoczek NUK (genius).
Aha jeszcze deskę do pływania dla Szymka - wybrał sobie...różową:-)namawiałam Go na każdy inny kolor (bardziej chłopięcy), a on "dobdzie - lelona będzie dla dzidzi a dla Simona juziowa"
Ale co tam...przecież on ma mieć zabawę a nie mamusia
 
Powiedzcie mi ile kupić pieluszek tetrowych? Chodzi mi o to, żeby były do wycierania malca, kąpania itp. Bo ja mam 15 ( już wyprane) ale dzisiaj oświeciła mnie ciocia, że co najmniej sto :confused:
Planuję jeszcze kilka flanelowych z jakimiś nadrukami. Ale już nie wiem.
 
JustYs- 100 to chyba lekka przesada, no chyba że ich będziesz używać zamiast jednorazowych. Ja planuję mieć najwyżej 15 a to już max.Z czego 5 to będą flanelowe. 5 mam wziąć do szpitala, bo na początek w tetrowe maluszka zawijają po urodzeniu.
 
reklama
Do góry