reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja co do kąpieli nie mam pojęcia jeszcze gdzie. W łazience to mogłabym jedynie włożyć wanienkę do wanny, ale to strasznie niewygodne... Mamy tylko dwa pokoje i tak: postawić w sypialni, to trzeba będzie tam wieczorem mocno nagrzać, więc później będzie się źle spało i nam i dzidzi, salon za duży, żeby tak nagrzać na chwilę... echhh sama nie wiem jak to będzie.... u nas w domu normalna temperatura to 19-20 stopni i nie chcemy utrzymywać więcej, bo nie lubimy, więc pewnie i dzidzia się przyzwyczai... dlatego z tą kąpielą mam takie rozterki i nie wiem co począć :DDDD
 
reklama
Niki kupno używanego wcale nie jest złym pomysłem, my także taki kupiliśmy. Owszem od początku chcieliśmy nowy ale z racji tego że tylko jedna osoba u nas pracuje.. to stanęło na używanym i nie żałuje bo niezniszczony, tylko po kołach widać że był jeżdżony a tak to rewelacja daliśmy 500zł (3w1)
Jeśli jesteś przekonana w 100% do wózka o którym piszesz to weź, ale może poszukaj informacji w internecie jeśli znasz producenta itd.. polecam też portal tablica.pl bo można fajne rzeczy znaleźć za grosze (wybrać możesz sobie miejscowość itd)!

Na pewno też pomoże Ci opinia mam które już mają dzieciaczki i wypowiedzą się na temat wózków ;)
Bakaalia- właśnie z tym mam problem, tzn ze znalezieniem opinii o wózkach tej właśnie firmy. I nie wiem czy to dlatego, że są tak mało popularne, czy może dlatego, że są aż tak kiepskie. Mam też możliwość wyboru wózka z Roana, ale jest b.ciężki i nie ma przekładanej rączki.
 
Ja co do kąpieli nie mam pojęcia jeszcze gdzie. W łazience to mogłabym jedynie włożyć wanienkę do wanny, ale to strasznie niewygodne... Mamy tylko dwa pokoje i tak: postawić w sypialni, to trzeba będzie tam wieczorem mocno nagrzać, więc później będzie się źle spało i nam i dzidzi, salon za duży, żeby tak nagrzać na chwilę... echhh sama nie wiem jak to będzie.... u nas w domu normalna temperatura to 19-20 stopni i nie chcemy utrzymywać więcej, bo nie lubimy, więc pewnie i dzidzia się przyzwyczai... dlatego z tą kąpielą mam takie rozterki i nie wiem co począć :DDDD

To sobie popróbujesz i będziesz wiedziała, jak Ci będzie najwygodniej. Nic się nie martw :)
 
Ja co do kąpieli nie mam pojęcia jeszcze gdzie. W łazience to mogłabym jedynie włożyć wanienkę do wanny, ale to strasznie niewygodne... Mamy tylko dwa pokoje i tak: postawić w sypialni, to trzeba będzie tam wieczorem mocno nagrzać, więc później będzie się źle spało i nam i dzidzi, salon za duży, żeby tak nagrzać na chwilę... echhh sama nie wiem jak to będzie.... u nas w domu normalna temperatura to 19-20 stopni i nie chcemy utrzymywać więcej, bo nie lubimy, więc pewnie i dzidzia się przyzwyczai... dlatego z tą kąpielą mam takie rozterki i nie wiem co począć :DDDD
Alka-to identycznie jak u mnie, dwa pokoiki,my też nie lubimy jak jest za ciepło w sypialni, bo śpi się wtedy kiepsko.I sobie wymyśliłam, że będziemy Nasze maleństwo w łazience kąpać.Mam sporą łazienkę, więc nie powinno być z tym problemu.To pomieszczenie najszybciej nagrzać.Zresztą myślę, że wszystko nam wyjdzie w praniu:)
 
Mój mały wypad dziś na miasto :p
kilka ciuszków:
IMG_0247.jpgIMG_0248.jpgIMG_0249.jpgIMG_0251.jpg

misiek z pozytywką do łóżeczka:
IMG_0250.jpg

no i dotarła też paczka z allegro:
IMG_0253.jpgIMG_0254.jpgIMG_0255.jpg
 
Alka- szalejesz! :-) Swietne ubranka!

Anastazja-
ja zdecydowalam sie narazie na butlke Lovi- ta co polecala Dorotka - jest niedroga, a wyglada na fajna (nie jest antykolkowa), ale nie wiemy, czy nasze Dzieciaczki beda mialy kolki, wiec nie wydaje mi sie, zeby musiala taka byc. A ma ten fajny smoczek- akktywne ssanie, wiec wydaje mi sie, ze jest fajna przy karmieniu piersia :-)
 
reklama
Alka super ciuszki. a co do kąpieli to poszukaj wanienki, która stanie na wannie.. ja miałam taką kolorową fisher price chyba i idealnie mi pasowała do wanny tak w poprzek:)
Właśnie dziś znalazłam wanienkę ze stelażem, która idealnie mi się zmieści w łazience... Na styk wejdzie :)
tylko pytanie, czy jeśli nie mam miejsca, by dzieciaczka gdzieś położyć i ubrać po kąpieli to czy sens jest się "mścić" na taką wanienkę, a później małego w reczniku przenosić do pokoju - co myślicie?? to pewnie średni pomysł?? hmmmm
 
Do góry