reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja co do wanienki jeszcze się nie zdecydowałam ... Chciałam kupić stojak, ale w łazience się nie zmieści - więc albo będę kłaść wanienkę w wannie, albo kupię stojak i będę musiała kąpać w pokoju, czego też bym nie chciała, bo wtedy trzebaby mocno nagrzać w pokoju i później źle się będzie spało echhhhh pożyjemy zobaczymy
 
reklama
Przedstawiam Wam kolekcję butów wiosna/lato 2012 ;-)

buciki].jpg
 
Witam, ja jestem ciągle na etapie przeglądania i zastanawiania się ile czego mi potrzeba. No i się zastanawiam, jakie rozmiary ubranek kupujecie. Mi polecają 62 i właściwie tylko za takimi się rozglądam. Mętlik mam w głowie, ile sztuk kupić śpioszków, kaftaników, pajacyków, body. Czy wszystkie małe czy jednak wziąć większe rozmiary. A może dokupić później.Czy Wy też tak macie czy tylko ja panikuje?Troszkę rzeczy dostałam od koleżanek, których dzidzie powyrastały:).Mam nadzieję, że dam radę.
 
Przykład? Nasze mamy odciągały mleko z drugiej piersi jak karmiły z jednej. Nie robiłąm tego nigdy! Bo w ten sposób organizm dostaje sygnał- maluszek zjadł mleko z obu piersi więc produkujemy więcej. I błedne koło- nawał pokarmu i odciąganie.... Mniie ominęły takie atrakcje bo grzecznie słuchałam rad pani doradny laktacyjnej

A całą resztę podpowie Wammatkanatura:-)

ja pod drugą podstawiałam kubeczek bo leciało jak z kranu w czasie karmienia:D
 
Vileyka- mnie też leciało alenie ściągałam.Tzn potem już ściągalam i mroziłam bo tak mi było łatwiej. Ale moja mama po każdym karmieniu odciągała mleko które zostawało w piersiach i byłazdziwiona że ja taknie robię.Zresztą nie tylko ona;-)
 
reklama
Do góry