reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Kasia- slicznosci :-)

Ale jak na podlodze chcecie klasc ta wanienke? To bedziecie sie schylac tak nisko, czy jak- na siedzaco? Bo jakos sobie nie moge tego wyobrazic :-)
 
reklama
Kasia, Alka-piękne te Wasze ubranka dla maluszków:tak:
Ja jakiś dziwoląg jestem bo wcale mnie nie ciagnie do kupowania ubranek ani akcesoriów.Niby wszystko mam ale z córą też nie miałam takich zapędów zakupowych,ech
 
Alka śliczne ubranka
Kasia buciki super Mam nadzieje, że wszystkie wynosi

Co do laktatora to już mam. Przy nawale pokoarmu będę ściągać i magazynować. Ostatnio na szkole rodzenia położna mówiła że zawsze można zamrozić i zostawić na jakiś wypadek np. jak będę chciała wyjść coś załatwić i zostawić Julcie z tatą :tak:
Wanienkę (po poradach mojej siostry) kupię większą i w łazience na ziemi.
 
Kasia- slicznosci :-)

Ale jak na podlodze chcecie klasc ta wanienke? To bedziecie sie schylac tak nisko, czy jak- na siedzaco? Bo jakos sobie nie moge tego wyobrazic :-)
stawiasz na podłodze i myjesz maleństwo :) proste. ja jednak wolałam te pierwsze kąpiele urządzać w pokoju na stoliku :) było wygodnie.
 
Ja też wybieram do kąpieli sposób z wanienką na stole w kuchni który znajduje się akurat przy grzejniku. Nie wyobrażam sobie myć dziecka w kucki z wanienką na podłodze.
 
ja myślę, że jest sporo bajerów dla dzieci i ubranek, ale to wszystko kosztuje kosmiczne pieniądze, jak się podliczy a maluch tak szybko rośnie, że nie warto. Kupuję tylko to, co niezbędne, bo nie lubię gromadzenia rzeczy. wanienka zwykła bez żadnych stojaków. na podłodze w łazience się postawi i tyle. sterylizatory, laktatory i inne gadżety -nie kupuję. zawsze można później dokupić, jeżeli będą niezbędne :)
 
Ja dostałam stojak na wanienkę i mi tylko przeszkadzał bo miejsce zajmował. Użyłam go pare razy. Wolałam wannę postawić na podłodze i czuć się bezpiecznie i pewnie. Mi było wygodniej kucnąć na podłodze niż schylać się nad stojakiem.
 
Witam w czwartkowe chłodne popołudnie i od razu proszę o radę. Jestem na etapie szukania wózka, a niestety nie stać mnie na nowy. Byłam dziś w komisie i znalazłam wózek z Wózkolandu, dużą gondolę ze spacerówką,przekładana rączka, pompowane koła.Ogólnie mi się podobał-a cena nie za wysoka- 195zł. I mam dylemat, może macie jakieś pomysły.Melisa-zapomniałam ostatnio napisać, ale gratulacje z okazji obrony:)
 
reklama
Niki kupno używanego wcale nie jest złym pomysłem, my także taki kupiliśmy. Owszem od początku chcieliśmy nowy ale z racji tego że tylko jedna osoba u nas pracuje.. to stanęło na używanym i nie żałuje bo niezniszczony, tylko po kołach widać że był jeżdżony a tak to rewelacja daliśmy 500zł (3w1)
Jeśli jesteś przekonana w 100% do wózka o którym piszesz to weź, ale może poszukaj informacji w internecie jeśli znasz producenta itd.. polecam też portal tablica.pl bo można fajne rzeczy znaleźć za grosze (wybrać możesz sobie miejscowość itd)!

Na pewno też pomoże Ci opinia mam które już mają dzieciaczki i wypowiedzą się na temat wózków ;)
 
Do góry