reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

fiona, kasia świetne ciuszki ;) uwielbiam przeglądać te małe ubranka :)

Właśnie znalazłam body z ulubionej drużyny P. Wisły Kraków są cudne ;)
BODY DZIECIĘCE WISŁA KRAKÓW ! 86 cm ! LECHIA ŚLĄSK (1745423960) - Aukcje internetowe Allegro

Fajne, jesli Tatus lubi Wisle, to sie ucieszy :-)


kapitalne body :-) tatuś pęknie z dumy jak zobaczy maluszka w takim ciuszku :-)
u Nas w Zielonej Górze króluje żużel i tata Krzyś to wielki fan, tak więc ja tez się zaopatrzę w body zielonogórskiej drużyny bo widziałam takie :-)

No to moze i Maluszek bedzie fanem zuzla ;-)
 
reklama
Anielka przepraszam, myslalm o Tobie piszac o wozku esprita, nie wiem jak wkradl sie blad ;)
Marcia kupilas kombinezon???? bo ja tez szukam.... ten co wstawilas fajny, tylko bialy kolor mnie przeraza troche.....
 
oj Pati-daj spokoj- zdarza sie ;)
A jesli chodzi o facetow+ zakupy dla dziecka, to ja spisalam liste waznych rzeczy dla malucha (z tej co mamy w tematach styczniowek) i pokazalam mojemu R. Troche sie zdziwil ile tego jest, wiec sam sie wycofal i mam wolna reke. Oczywiscie po lozeczko itp pojedziemy razem, ale drobiazgi kupuje sama:tak:
 
Odnośnie facetów i ich spojrzenia na zakupy...
Mój tylko chodzi i pyta jak mu cos pokazuje ile to kosztuje. I chłopina z szokowany, no ale zaczęłam go na tyle wcześniej wprowadzać w działy niemowlaków, że teraz nie wyraża zdziwienia jak coś tam kupię, nawet sam mnie namawia. Ogolnie mimo zdziwienia, że cos dla dziecka może kosztować więcej niż dla niego, dzielnie mi asystuje przy oglądaniu wieszaków z ciuchami.

No ja mojemu zostawiam poszukanie wózka, łóżeczka. On ma zamilowanie do szukanie w necie różnych opinii i ofert.

Wczoraj byłam w happy mum, miałam tam wypatrzoną sukienkę na wesele, no i przy okazji wybrałam sobie jeansy.
Happy mum - odzież ciązowa, sukienki, Bellis dress .
taką sukienkę sobie kupiła, ale w kolorze fuksji... w połowie września mam wesele, a poźniej jeszcze taka imprezę w pracy, więc się przyda...
Babki nie mogły uwierzyć, że jestem w 5 miesiącu ciąży...
 
Megi śliczna ta sukienka :):) Naprawdę bardzo mi się podoba!

A co do facetów - mój M. też ciągle mówi, że za dużo i za drogo kupuję, ale później się uśmiecha i mówi, że ładne.
 
Megi Pegi- bardzo ladna sukienka. przyda sie na rozne okazje. A nie mogla uwierzyc, ze 5 miesiac, bo brzuszek maly, czy duzy? Moze wstawisz jakies zdjecie? ;-)

Ja bede kontynuowac zakupy w przyszlym tygodniu, bo bede po wizycie i bede wiedziec, czy chlopczyk czy dziewczynka ;-) No chyba ze mi cos wpadnie w oko i sie skusze ;-)
 
Dziewczyny obiecuję wstawić, już trzeci dzień biorę się za zdjęcia i ciągle coś. W weekend nas nie bylo, a wczoraj całe popołudnie uzupełnialiśmy zapasy w lodówce :-)

Szkoda, że tak wiele ciuchów do niemowlaka jest profilowanych na chłopczyka lub dziewczynkę... Cięzko mi idzie znajdowanie jakiś unisexów... nawet w Smyku nic wczoraj nie wykopałam, ale byłam w takim małym, wiec może dzisiaj coś mi się uda więcej znaleźć

Alak i Melisa dziękuję za uznania dla sukienki, rzeczywiście od początku mi się podobała, ale czekałam, jak podrosnę...
Na stronie jest szara, a ja kupiłam w kolorze fuksji czyli takiego ładnego różu. Wygląda super. Wogole w tym happymam sa super rzeczy... szkoda tylko,że tez maja super ceny :)... no ale zalożenie mam takie, że ladnie wyglądac chcę i już.. zresztą jak podziele na trójke ciąż, bo tyle dzieci zamierzam mieć, to średnia cena za ubrania ciażowe spadnie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
świetne te Wasze zakupy;-)

a mi aż głupio, bo jeszcze ani jednej rzeczy nie kupiłam, chyba zacznę się rozglądać, ale poczekam jescze do czasu aż będę znała płeć.
 
Do góry