reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Ja tam trochę kupiłam, ale jak pisałam 4 sztuki. Jak mi coś wpada w oko i jest naprawdę ładnę to nauczylam sie kupować, żeby póxniej nie żałować. Ale na prawdzie zakupy dopiero się szykuję :)
 
Ja też już "trochę" przez duże T kupiłam hihi, a wczoraj wyciągnęłam z szafy i przebrałam ciuszki jakie dostałam od kuzynek.... Więc tych swoich nowych mam już pełną półkę, a używanych lecz całkiem ładnych pełną szufladę :p
 
w mothercare są sliczne kompleciki niebieskie :)

a dzis mam zamair upolowac jakąs kurtalkę jesienna dla Nikodema...ale oczywiscie tyle tego a ja mam taaaaki dylemat:-D
 
ja też się wybieram na zakupy ale nie dla tej najmłodszej pociechy,tylko dla córki :) przedszkole się zbliża :)
 
kurde, jakos nie pomyslalam by wejsc do Polarn, moze tam kupie cos dla corki na jesien, dzieki anielkaa

bylam w reflex, name it, ale jakos nic ciekawego nie widzialam
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, znalazlam cos ciekawego. 2w1 spiworek i kombinezon! Fajne rozwiazanie. Na dole ma zamki wzdloz nogawek i robi sie z tego kombinezonik. Nie mam pojecia czy ta firma jest w PL , ale warto wiedziec ze takie cos jest:
Produktvisning - Polarn O. Pyret

Superowy :-)

Dziewczyny mothercare super firma, wczoraj weszłam i musiałam wyjśc, bo bym zbankrutowała... no ale napewno cos kupię, bo maja śliczne i dobra jakościowo rzeczy

Alka trochę przez T... ubawiło mnie :-D
 
reklama
Alka Ty to umiesz rozbawic :)))) ja mam podobna ilosc, od soboty szaleje, nie moe sie powstrzymac zakupowo;)
Mam juz kilka zestawow pajacykow z mothercare, skarpetki, polarowy pajacyk i pajacyz z Ilove daddy, z h&m mam kubusiowego rampersa, dzinsiki i bluzeczke z latami na lokciach cuuudenko, kupilam tez na stronie nexta zestaw pizamek i rampersa!!!
Ale wczoraj to bylo prawdziwe szalenstwo, maz mojej kuzynki jest w usa sluzbowo i dzisiaj ma jeden dzien luzniejszy i o naszej pierwszej rano byl w outlecie Gapa a ja mu przesylalam tylko nr katalogowe ubran na zmiane z kuzynka bo ona tez ma termin na styczen :)))) przewertowalam calego Gapa on line i az sie boje ile on tego przywiezie ;)))) moj M sie przebudzil i usmial sie z nasz na maxa!!!
Anielka super ten spiworek-kombinezonik, rewelacja, ja bym kupowala, juz szukam tego tutaj!!!!
znalazlam cos takiego http://allegro.pl/blekitny-kombinezon-spiworek-dla-maluszka-i1789121626.html
Znalazlam cukiereczek, pokaze mojemu M i chyba biore!!!! nareszcie, bo kombinezon spedzal mi sen z powiek ;) http://allegro.pl/nowy-puchowy-kombinezon-spiworek-gap-6-12-74-80-i1791870509.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry