reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Łe przyszły właśnie "okrycia kąpielowe". myślałam że to będzie jak ręcznik taki z kapturkiem, materiał "mikrofibra", miałam z wyglądu identyczne u Kubunia i to były jak zwykłe ręczniki, a te co przyszły są przepiękne, ale.......materiał jak kocyk, a ja już mam 3 kocyki -to teraz będę miałą 5, a ręczników nadal 0. Nie wiem czy odsyłać-trochę jestem zaskoczona:baffled:, są przesliczne, mięciuchne, ale chyba tym się nie wytrze maluszka???:confused:

ktoś ma takie cudo? BOBAS Okrycie z KAPTURKIEM MIKROFIBRA -RĘCZNIK (1967207632) - Aukcje internetowe Allegro
napisane jak byk "ręcznik" i że super wchłania wodę:confused:
a mam te kocyki: Gruby KOC BOBAS NOWA KOLEKCJA ciepły kocyk- KOLORY (1971553658) - Aukcje internetowe Allegro
Gruby KOC BOBAS NOWA KOLEKCJA ciepły kocyk- KOLORY (1974460944) - Aukcje internetowe Allegro
 
Asiuk..nie za bardzo Ci poradzę...ja i tak na początku Hankę będę wycierać flanelką, bo ponoć najprzyjemniejsza dla skóry noworodka jest:):) a z mikrofibry to ja kocyk mam jedynie:p
 
Asiuk, a weź się wykąp może albo ręce chociaż umyj i spróbuj wytrzeć tym - zobaczysz, może wchłania wodę bardzo dobrze. I tak i tak musisz je wyprać przed tym, jak użyjesz na dzieciątku.
 
Ta czapeczka jest w h&m na dziale dziewczecym..... wiec raczej nie jest dla chlopca, dla nich byly brazowe, sa cudne mieciutkie i sa mniejsze rozmiary niz 62....
Nie mam takich reczniczkow,ale dla doroslych w decatlonie w lato byly takie jako reczniki basenowe i podobno sa rewelacyjne,szybka schna i wszystko w nie wsiaka!
 
Pati, te na basen z decathlonu to one są rzeczywiście bardzo chłonne, ale jak się przyjrzałam zdjęciu a allegro, który Asiuk wrzuciła to bardziej wygląda na kocyk właśnie. Bo reczniki z decathlonu to bardziej przypominają nie wiem...ścierkę do kurzu, albo do monitora. Wiecie, nie są takie "puchate".

Dlatego napisałam o zrobieniu testu :)
 
Asiuk- czy sie nadaja, to Ci nie pomoge (ale mozesz zrobic test, jak pisze Gosia), bo ja mam takie zwykle reczniczki kapielowe z kapturkiem :-) Ale przyznam, ze kocyki sa sliczne :-)
 
Ale chyba je zostawię:-). No właśnie też myslałąm że microfibra to tak jak te ręczniki basenowe- a to takie puchate.
Bede wycierać flanelką i owijać w "to" do wyschnięcia:tak:, a przy okazji tulić tulić-hihi- są tak ciepluchne że sama chciałabym mieć taki szlafroczek, ale jako pierwszy rzut na wodę to nie wchłaniają tak super do sucha-trochę zostawiają wilgoci-zrobiłam test:-D.
 
Ale chyba je zostawię:-). No właśnie też myslałąm że microfibra to tak jak te ręczniki basenowe- a to takie puchate.
Bede wycierać flanelką i owijać w "to" do wyschnięcia:tak:, a przy okazji tulić tulić-hihi- są tak ciepluchne że sama chciałabym mieć taki szlafroczek, ale jako pierwszy rzut na wodę to nie wchłaniają tak super do sucha-trochę zostawiają wilgoci-zrobiłam test:-D.
Może po wypraniu będzie lepiej, z nowymi ręcznikami też tak jest że ciężko wchłaniają wilgoć
 
reklama
ja dziś w końcu kupiłam sobie koszule do szpitala a dla dzidzi czapeczkę + szaliczek+ rękawiczki wełniane a czapeczka ma w środku polarek i ręczniczek kąpielowy z kapturkiem frotka a od spodu jakby polarek
 
Do góry